info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
KING GEORGE A LUXURY COLLECTION HOTEL *****

Dovolená - Athény

KING GEORGE A LUXURY COLLECTION HOTEL *****

Poloha

Pětihvězdičkový luxusní hotel King George, který se datuje do roku 1930 a nachází se v centru Atén, představuje absolutní podstatu fascinujícího butikového hotelu. King George má ideální polohu pro podmanivé zážitky, je skutečně inspirativním a laskavým místem a nachází se v docházkové vzdálenosti od divů Atén. Akropole, Agora, Plaka a Thission jsou nedaleko, stejně jako luxusní butiky, světově proslulá muzea a živá obchodní čtvrť města. Se 102 pokoji a apartmá, Penthouse Suite se soukromým venkovním bazénem s výhledem na legendární Akropoli, oceněnou restaurací Tudor Hall s autentickou řeckou kuchyní a nesrovnatelným výhledem na památky města, nachází King George nejlepší výraz ve vynikajících personalizovaných službách.

Vybavení hotelu

Luxusní hotel se pyšní nejuznávanější gurmánskou restaurací v Aténách a stylovým hotelovým barem, kde vám zahrají známí rezidentní DJové. Lázně Elixir Palace Spa nabízejí bazén s relaxační vířivkou a dopřát si můžete i pobyt v sauně a turecké lázni zdobené tyrkysovou mozaikou. V moderním fitness centru je možné využít služby osobního trenéra.

Vybavení pokoje

Mimořádně luxusní a individuálně zařízené pokoje zdobí starožitný nábytek a lustry z muranského skla. Prostorné mramorové koupelny mají zapuštěnou vanu a sprchu se skleněnou zástěnou. Některé pokoje poskytují výhled na Akropoli a prezidentské apartmá Royal má vlastní venkovní bazén.

Stravování

Restaurace Tudor Hall se nachází v 7. patře hotelu King George, s jedinečným neoklasickým dekorem, bezkonkurenčním výhledem na Akropoli, moderní řeckou kuchyní a originálními koktejly.Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Athény - Praha v nejnižší knihovací třídě včetně všech poplatků
* privátní transfer letiště - hotel - letiště
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou

Cena nezahrnuje:

* příplatek za vyšší knihovací třídu, je-li letenka za kalkulovanou cenu již v době rezervace vyprodaná
* pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu
* od 1.1.2018 se zavádí v Řecku pobytová taxa. Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení. • 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

ATHÉNY / KING GEORGE A LUXURY COLLECTION HOTEL *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog