info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
KANDIMA MALDIVES *****

Dovolená - Dhaalu atol

KANDIMA MALDIVES *****

Poloha

Kandima Maldives se nachází v atol Dhaalu s velkou přírodní lagunou a svěžím tropickým ostrovním prostředí, které vám jednoduše vyrazí dech. Kandima Maldives je mnohem víc než jen dovolená, je to cenově dostupný životní styl! Toto stylové letovisko se postará o hosty všech věkových skupin a za různé rozpočty: rodiny, páry, skupiny přátel i novomanžele na svatební cestě. Ať už hledáte romantický útěk, vodní dobrodružství, fitness aktivity, lázeňské pobyty nebo jen čas strávený s rodinou, Kandima Maldives má pro každého něco. Pobyt zde je mnohem víc než jen dovolená - je to životní styl!

Vybavení hotelu

V Kandima Maldives můžete využít služeb knihovny, herní místnosti, tenisového a basketbalový kurt, potápěčské školy PADI, centra vodních sportů, centra mořské biologie, lékařského centra, půjčovny kol a 24hodinové služby prádelny.

Vybavení pokoje

K dispozici je zde 264 studií a vil jsou více než jen stylově vybavené - jsou i chytré! Interiéry jsou vymalovány hravými barvami inspirovanými mořem a pískem a jsou doplněny o luxusní bílou barvu a tmavě hnědé dřevo.

Stravování

Můžete si zde vybrat z celkem deseti jedinečných restaurací a barů, které nabízejí skvělé chutě z celého světa. Ať už chcete jíst se skupinou přátel nebo se vydat někam na intimnější romantické jídlo pro dva - mají zde pro vás ideální místo. Sea Dragon podává autentickou čínskou kuchyni a Forbidden Bar nabízí posezení noční živou hudbu. Ráno můžete vyrazit do podniku Aroma, který podává svěží nápoje a pečivo.

Sport a zábava

Kandima Maldives nabízí nejdelší venkovní bazén na Maledivách (100m), množství vodních sportů, největší plážový klub a tenisové a basketbalové kurty. Najdete zde také centrum mořské biologie, umělecké studio a kurzy vaření. Milovníci cvičení zde mohou využít tělocvičnu s osobním trenérem nebo lekce jako je antigravitační jóga, zumba, aquabike a POUND® fitness. Můžete si zde také půjčit jízdní kola nebo elektrické skútry. Pro maximální relaxaci si můžete vybrat z nabídky masáží, kosmetických ošetření obličeje a řady speciálních místních procedur v místním spa esKape. V dětském klubu Kandima pracuje tým, jehož členové ovládají více jazyků a vlastní certifikáty pro poskytování péče o děti.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Dhaalu Atol / KANDIMA MALDIVES *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog