info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
JUMEIRAH VITTAVELI *****

Dovolená - Jižní male atol

JUMEIRAH VITTAVELI *****

Poloha

Resort Jumeirah Vittaveli inspirovaný maledivským stylem architektury je uhnízděn v blyštící se přírodní kráse Jižního Male Atolu a nachází se pouhých 20 minut lodí z mezinárodního letiště v Male.

Vybavení hotelu

Všechny druhy ubytování resortu Jumeirah Vittaveli Vás uspokojí soukromým bazénem, venkovní sprchou s krásnými výhledy a vinným sklípkem.

Vybavení pokoje

36 plážových vil 184 m², které jsou rozptýlené podél klikatícího se pobřeží, mají prostorné interiéry, venkovní sprchu a denní postele pro lenošivou relaxaci pod blahodárnými paprsky slunce. 8 plážových Suite 302 m² je ideální pro strávení drahocenných chvil s rodinou či skupinou přátel. Suite mají dvě ložnice, oddělenou studovnu s psacím stolem a oslnivý bazén vedoucí rovnou na sluncem políbenou pláž. Jejich střešní terasa poskytne dokonalé místo pro chvíle klidu a uvolnění. 39 Lagoon vil 200 m² zaručuje harmonickou rovnováhu mezi krásným venkovním designem a vnitřními interiéry. Nesrovnatelný komfort obrovského bazénu, sluneční terasy a přímého vstupu do laguny Vás ohromí. 7 exlusivních Lagoon Suite 256 m² je postaveno na kůlech přímo nad křišťálovou hladinou. Toto posvátné útočiště klidu je přístupno pouze na tradiční rybářské lodi Dhoni. Ztělesněním ostrovní vznešenosti a blahobytu je Presidential Suite 800 m², které poskytne domov pro šest dospělých a šest dětí nebo devět dospělých. Budou zde spokojeni ti nejnáročnější hosté, kteří hledají absolutní soukromí a nenapodobitelnou velkolepost. Palácový interiér je doplněn dvěma soukromými bazény s terasou a venkovním posezením, sprchou a soukromými lázněmi. Všechny druhy ubytování Vás uspokojí soukromým bazénem, venkovní sprchou s krásnými výhledy a vinným sklípkem. Mají také LCD televizi, nejmodernější technologie Apple Media Center a WIFI.

Stravování

Nejvybranější chutě a vůně Vám připraví ocenění kuchaři ve třech resortních restauracích. Čerstvá jídla budou zpracována s kulinářským švihem, kterým je pro Vittaveli příznačný.

Sport a zábava

Pro milovníky fitness a zdravého způsobu života jsou v resortu Jumeirah Vittaveli připraveny Health Spa and Gym. Vyzkoušejte také jedinečné potápění u nejkrásnějších korálových útesů nebo šnorchlování, které odhalí bohatý podmořský život. K dispozici jsou také kanoe nebo windsurfing.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Jižní Male Atol / JUMEIRAH VITTAVELI *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog