info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
JAO CAMP *****

Dovolená - Botswana

JAO CAMP *****

Poloha

Jao Camp vypadá, jako by jej postavil Tarzan, má italský šarm, stanová obydlí jsou asi nejluxusnější a nejprostornější v celé deltě, vhodné na líbánky. Jao Camp leží v jižní části planiny, v oblasti s krásnými ostrůvky lemovanými lužními lesy.

Vybavení hotelu

Jao Camp nabízí 9 prostorných luxusních stanů ruční výroby. Kromě společenské místnosti a jídelny jsou zde také dva malé bazény a venkovní terasa, jež je ideálním místem pro pozdní večeři pod hvězdami, doplněnou víny z výborných afrických vinic. Hostům jsou zde k dispozici také lázně, které nabízí širokou škálu procedur od omlazení obličeje, přes pedikúru, manikúru až po rozličné druhy masáží. V kempu naleznete i menší fitness centrum, kde se můžete udržovat v kondici i během vaší dovolené. Nedaleko tábora je vyvýšené skryté místo ideální pro pozorování divoké zvěře, v němž lze i přenocovat.

Vybavení pokoje

Stany jsou umístěny ve stínu stromů, postaveny na vyvýšených plošinách a vybaveny ložnicí, vlastní koupelnou a pro větší dobrodružství i venkovní sprchou.

Stravování

Kemp nabízí plnou penzi. Jistě si vychutnáte lahodné pokrmy připravované na ohni a podávané v otevřeném boma nebo si nenechte ujít romantické pikniky pořádané v divočině.

Sport a zábava

Kemp vybaven několika otevřenými vozy Land Rover 4×4, jež slouží k safari vyjížďkám. Zúčastnit se můžete i celodenních safari a pikniku na nedalekém ostrově Honda. Ten je vzdálen 45 minut plavbou na loďce od Jao kempu nebo vyzkoušet vodního safari na dvoumístných loďkách zvaných mokoro. Rybaření s omezeným vybavením je v nabídce sezónně.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Botswana / JAO CAMP *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog