info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
JADE MOUNTAIN RESORT (JEN PRO DOSPĚLÉ) *****

Dovolená - Svatá lucie

JADE MOUNTAIN RESORT (JEN PRO DOSPĚLÉ) *****

Poloha

Jade Mountain je jediným resortem na St. Lucia s kultovním pohledem na hory Piti a Gros Piton vystupujícími nad Karibským mořem. Umístění hotelu je nepřekonatelné. Je majestátně situovaný na soukromém území ANSE CHASTANET o rozloze 600 aktů bujné tropické vegetace s ohraničením dvou karibských pláží s měkkým pískem a nedotčeným korálovým útesem hned u pobřeží. Zakládá si na harmonii člověka s přírodou a nabízí skutečný neopakovatelný zážitek.

Vybavení hotelu

Jade Mountain je bohatá organická architektura s malebným prostředím, kterého je přímou součástí. Architekt a majitel Nick Troubetzkoy rozšířil filozofii stavby v souladu s místní karibskou přírodou. Středisko je skutečně odvážným návrhem - najdete zde individuální přístupy i mostky vedoucí k jednotlivým bazénům i robustní kamenné sloupy, které hýří luxusem a detailním zdobením, jež se bezostyšně skoro dotýkají nebe. Nekonečné bazény, které splývají z horizontem moře jsou zde nazývaný jako svatyně a jsou rozděleny na hvězdy, měsíce, slunce a galaxii - samozřejmě jen jako přirovnání k jejich velikosti. Resort má neustále otevřenou recepci, bohatou nabídku lázeňských služeb, fitness, špičkové služby, excelentní restauraci, milý personál, bazény jsou samozřejmostí a mnoho dalšího. Jen jedno tady nehledejte...Jade Mountain Resort je techno-free, nejsou tedy k dispozici žádné telefony, rádia nebo televize. Přístup na internet mohou využít zaměstnaní návštěvníci jen na recepci. Zákaz vstupu sem mají i ¨děti¨ mladší šestnácti let. Jade Mountain Resort je určen k dokonalému odpočinku pro tělo i mysl....

Vybavení pokoje

Každý pokoj v tomto luxusním resortu Jade Mountain má svůj vlastní „nekonečný" bazén. A to je jen jedna položka z mnoha, kterými se liší od dalších podobně laděných exkluzivních budov. Odtud také budete mít překrásný výhled na okolní krajinu, božský klid a budete obklopeni exotikou, která zde na Vás dýchne z každého koutku. Neexistuje zde žádná televize, rádio nebo telefon, tudíž zde zažijete opravdu ničím nerušenou dovolenou.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo all inclusive.

Sport a zábava

Hosté si mohou vychutnat relaxaci u soukromých bazénů, využít nabízené wellness služby, potápět se, šnorchlovat, zacvičit si ve skvěle vybavené posilovně či se vydat za okolními zajímavostmi jako např. exkurze do pralesa, botanické zahrady, sopka a sirné prameny. Zúčastnit se můžete hlubokomořského rybolovu, výletu lodí za nákupy do hlavního města a či si užít pěší túry na horu Gros Piton.

Poznámka:

Hotel akceptuje pouze osoby starší 15 let !!Cena zahrnuje:

* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
* privátní transfer z letiště do hotelu a zpět
* Čeští turisté nepotřebují ke vstupu a pobytu na území Svaté Lucie vízum, délka pobytu bez víza však nesmí přesáhnout 30 pracovních dní

Cena nezahrnuje:

* odletovou taxu + 20 USD při odletu (platí se v místní měně výši 54 východokaribských dolarů). Děti do dvanácti let jsou zdarma.
* leteckou přepravu Praha - Sv. Lucie - Praha v nejnižší knihovací třídě


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Svatá Lucie / JADE MOUNTAIN RESORT (JEN PRO DOSPĚLÉ) *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog