info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
J.K. PLACE CAPRI *****

Dovolená - Ostrov capri

J.K. PLACE CAPRI *****

Poloha

Hotel J.K.Place se nachází na ostrově Capri nedaleko pobřeží Amalfi. Na ostrov se lze dostat hydroplánem, trajektem nebo vrtulníkem. Nejbližší mezinárodní letiště v Neapoli.

Vybavení hotelu

Hotel J.J.PLACE CAPRI nabízí venkovní bazén s panoramatickým výhledem na Neapolský záliv, wellness centrum, neapolskou restauraci a elegantní pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou.

Vybavení pokoje

Prostorné, klimatizované pokoje v hotelu J.K. Place Capri nabízejí Wi-Fi připojení k internetu zdarma, dlážděné podlahy a mramorovou koupelnu zdobenou šedou a bílou mozaikou. Ze všech pokojů je výhled na Tyrhénské moře nebo do zahrady. Prostorné pokoje, ve kterých je rafinovaně oživený klasický styl zdůrazněný slunnými závěsy a zářivě bílými podlahami, a díky oknům a balkonům zvýrazňují nádherný výhled na pobřeží Capri. Další stylové prvky: obložení koupelen vzácným mramorem a elegantní černobílé koberce, koncipované jako rámečky vyznačující různé oblasti ložnic. Díky nádherné eleganci a vkusu je J.K. Place Capri místem, kde se kombinuje pohodlí a pohoda s výjimečnou polohou, s výhledem na moře podél kvetoucího pobřeží, které bylo dlouho vyhledávaným cílem.

Stravování

Restaurace JKitchen nabízí pokrmy místní a středomořské kuchyně a specializuje se na bio a sezónní jídla. Jídlo si můžete vychutnat na pokoji, v jídelně nebo na panoramatické terase.

Sport a zábava

Wellness centrum zahrnuje posilovnu, turecké lázně a saunu. K dispozici je také tenisový kurt a vířivka.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

ostrov Capri / J.K. PLACE CAPRI *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog