info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
INKATERRA RESERVA AMAZONICA *****

Dovolená - Amazonie

INKATERRA RESERVA AMAZONICA *****

Poloha

Inkaterra Reserva Amazonica je ekologický resort uprostřed panenského deštného pralesa Amazonie u řeky Madre de Dios. Nedotčené, vzdálené a přesto snadno přístupné místo, pouhých 25 minut letu z Cuzca do Puerto Maldonado. Z letiště je to dále 10 minut transferem do přístavního mola pro 45 minutový lodní transfer podél řeky k resortu.

Vybavení hotelu

V roce 2013 byla časopisem National Geographic Traveler vybrána Inkaterra Reserva Amazonica mezi 25 nejlepšími ekologickými resorty na světě. Resort sousedí s bujnou národní rezervací Tambopata, kde meandruje řeka Madre de Dios přes deštný prales jižní oblasti Peru,

Vybavení pokoje

Ubytování budete v krásných přírodních ekologických dřevěných domcích s vysokou doškovou střechou s palmami. Relaxace a uvolnění na Vás čeká v posteli s moskytiérou s nebesy, vybavenou 00% bavlněným povlečením a hypoalergenními polštáři. Pro větší pohodlí jsou k dispozici na pokojích plyšové župany a gumové pantofle.

Stravování

Inkaterra Reserva Amazónica je inspirována tropickými chutěmi oblasti Amazonie a připravuje pro své hosty pokrmy z čerstvých místních surovin. Snídaně se podává formou bufetu a obědy a večeře se podávají à la carte.

Sport a zábava

Inkaterra Reserva Amazonica nabízí pestrý výběr různých výletů do okolí Amazonského deštného pralesa včetně návštěvy visutých lávek v korunách stromů ve výšce 30 metrů "Canopy Walkway", které umožňují vychutnat si nádherný výhled na Amazonku z korun stromů a užít si tak nevšední zážitek
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Amazonie / INKATERRA RESERVA AMAZONICA *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog