info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
INKATERRA MACHU PICCHU PUEBLO *****

Dovolená - Machu picchu

INKATERRA MACHU PICCHU PUEBLO *****

Poloha

Hotel Inkaterra Machu Picchu Pueblo je vybudovaný ve stylu krásné andské vesnice uprostřed nedotčené přírody v údolí řeky Vilcanota nedalko Machu Picchu v nadmořské výšce 2.020 m n.m.

Vybavení hotelu

Tento unikátní hotel ve stylu andské vesnice je členem National Geographic Unique Lodges of the World a rozprostírá se na ploše12 hektarů nádherné panenské přírody, kde žije cca 214 druhů ptáků (například quetzal a kultovní andský kohoutek) a dále se hotel může pochlubit největší privátní sbírkou orchidejí na světě (372 druhů).

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou perfektním útočištěm pro Váš klidný odpočinek, zdobené eukalyptovými trámy a koloniální nábytek, vyrobený místními řemeslnými truhláři. Nechybí ani župany, pantofle Andean vytvořené z recyklovaných materiálů a kompletní sada ekologických toaletních potřeb. V posteli na Vás čeká pro klidný a ničím nerušený spánek v džungli bavlněné povlečení a hypoalergenní polštáře.

Stravování

Smídaně a večeře jsou podávány formou bohatých švédských stolů v prvotřídní restauraci, která nabízí nádherný výhled na řeku Vilcanota a ukrývá v připravených pokrmech tajemství peruánské kuchyně.

Sport a zábava

Po prozkoumání historické svatyně Machu Picchu a trekkingů v džungli si hosté mohou užít lázní Unu, které kombinují klasickou péči s mystickým andským přístupem. Přírodní produkty pocházejí z místních rostlinných výtažků (máta, eukalyptus a orchideje), čímž poskytují příjemný duchovní, smyslný a uklidňující zážitek.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Machu Picchu / INKATERRA MACHU PICCHU PUEBLO *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog