info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
IL BORRO *****

Dovolená - San giustino valdarno

IL BORRO *****

Poloha

Existují místa jako žádná jiná, skryté poklady, kde dýcháte v atmosféře krásy a zdá se, že čas se zde zastavil. Il Borro - Toscana je jedno z těchto míst, statek o rozloze 1100 hektarů v srdci Toskánska, obklopený nedotčenou přírodou a krásou, mezi Florencií, Sienou a Cortonou.
Il Borro, původně provozovaný na agroturistických liniích, se stal v roce 2012 členem prestižního sdružení Relais & Châteaux, které zcela přijalo filozofii a jedinečnou povahu místa.
Název Borro, který pravděpodobně znamenal propast nebo rokli v toskánském dialektu, byl původně název pevnosti postavené k obraně strategické oblasti protínané úseky Clodia a Cassia, dvou důležitých římských cest.

Vybavení hotelu

welness centrum - oáza blahobytu v srdci panství, kde si hosté mohou udržovat kondici v posilovně nebo při hodinách jógy, nechat se hýčkat v exkluzivním Spa Suite a při regeneračních procedurách si užít v rukách zkušených terapeutů.
Lázně dokonale zapadají do filozofie společnosti Il Borro v oblasti blahobytu, kde se nedotčená příroda a relaxační aktivity spojují a poskytují hostům jedinečný potěšující zážitek.

Vybavení pokoje

Il Borro nabízí různé typy ubytování, od elegantních apartmánů umístěných ve středověké vesnici nebo okouzlujících apartmá v Aie de Il Borro, až po luxusní vily rozložené kolem statku, které zvou hosty k relaxaci a vychutnání si neuvěřitelného klidu a pohody v centru toskánské krajiny.
Dimora, elegantní a bohatá historie, a Villa Casetta v moderním stylu a obklopená vinicemi Merlot.

38 okouzlujících apartmá a pokojů v jedinečné atmosféře středověké vesnice zve hosty k relaxaci a odpočinku v plnohodnotném luxusu pokojů s výhledem na toskánskou krajinu.

Aie del Borro je ideální pro rodiny nebo skupiny přátel, kteří milují sport a venkov. 18 nových apartmánů a pokojů, kde byla věnována pečlivá pozornost nejmenším detailům, se nachází kousek od veškerého hlavního vybavení resortu, včetně golfu, jízdy na koni a tenisového kurtu. Zde si hosté mohou užít venkovní bazén, kde mohou relaxovat a vychutnat si požitky z VinCafé.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

San Giustino Valdarno / IL BORRO *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog