info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
IKOS ODISIA KORFU *****

Dovolená - Dassia

IKOS ODISIA KORFU *****

Nově otevřený luxusní resort Ikos Odisia se nachází na 60 akrech svěží zeleně v krásné zátoce s písečnou pláží a průzračnými vodami Jónského moře se skvělým all inclusive programem.

Poloha

Luxusní resort Ikos Odisia se nachází u písečné léže cca 30 minut od hlavního města Korfu. To však neznamená, že zde existují nějaké megametropole. Ospalá rybářská vesnice je přesně taková, jakou byste ji očekávali: zlaté pláže lemované jiskřivými vodami moře, živé pobřežní taverny a malebné místní bary a butiky. 

Vybavení hotelu

Luxusní hotel nabízí v rámci svého věhlasného programu all inclusive šest prvotřídních možností stravování, živé bary, 390 krásně zařízených pokojů a apartmá v harmonickém designu, dlouhou soukromou písečnou pláž, lázně, dětské kluby pro všechny věkové kategorie a spoustu bazénů pro každého :-) K dispozici jsou také dva tenisové kurty, aerobik, šlapadla, kanoistika a velké množství večerních aktivit a zábavy. To vše je završeno úžasnými panoramatickými výhledy na tyrkysovou barvu přes oslnivou zátoku Dassia na Korfu, které dodávají všemu, co děláte, extra wow zážitek.

 

 

 Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Dassia / IKOS ODISIA KORFU *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog