info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
HOTEL SRNÍ ****

Dovolená - Kašperské hory

HOTEL SRNÍ ****

Vybavení hotelu

Ubytovací část hlavní budovy, se skládá ze dvou propojených budov A a B, na které navazuje hotelová restaurace, à la carte restaurace, lobby bar, letní terasa, bowling bar a wellness zóna s bazénem 25 x 12,5 metru.

Depandance se skládá z ubytovací části, hotelové restaurace, letní terasy, à la carte restaurace, velkého sálu a sportovní haly (hala, lezecká stěna, m-squash, fitness, laserová střelnice, virtuální trenažér od golfu po fotbal).

Vybavení pokoje

Hotel Srní se skládá z hlavní budovy a depandance.

Hotel Srní nabízí 91 pokojů s 200 lůžky a 110 přistýlkami.
Vybavení: koupelna s WC se sprchou nebo vanou, minibar, fén, SAT-TV, sejf, telefon.

Hotel Srní depandance (Šumava) nabízí 46 pokojů s 90 lůžky a 43 přistýlkami.
Vybavení: koupelna s WC se sprchou nebo vanou, SAT-TV, telefon.

Stravování

Hotelový tým nabízí jedinečné speciality především české, ale i mezinárodní kuchyně. Jeho filozofií je podávat hostům tradiční šumavské pokrmy vyrobené z čerstvých lokálních surovin. A tyto pokrmy zapíjet dobrým pivem..

Sport a zábava

Sportovní hala v depandanci nabízí plochu pro míčové sporty -badminton, volejbal, tenis, futsal, florbal, basketbal. Lezeckou stěnu, m-squash, fitness v ceně ubytování, laserovou střelnice a visual sports (golf, fotbal, hokej, baseball, americký fotbal, ragby, basketbal, kriket, pro děti vybíjenou příšerek a pouťovou střelnici s míčkem.

V hlavní budově je plavecký bazén o rozměrech 25 x 12,5 metru, služba je součástí ubytování.
Bazén je plavecký, teplota vody se pohybuje mezi 25-26°C.

Dalšími službami, které Vám zpříjemní pobyt jsou bowling, masáže, půjčovna kol, běžek, sněžnic a ostatního sportovního náčiní, možnost využití venkovního víceúčelového hřiště a bezplatné využití úschovny kol a lyží, stolního tenisu, dětského hřiště a herny.

Díky bezprostřední blízkosti turistických stezek, cyklostezek, udržovaných tras pro běžecké lyžování, sjezdovek, řeky Otavy a skal u Dlouhé Vsi se nabízí mnoho možností jak trávit čas outdoorovými aktivitami.Cena zahrnuje:

▪ 5x ubytování ve 2lůžkovém pokoji s přistýlkou, 2lůžkovém suite nebo 3lůžkovém suite při plném obsazení ▪ 5x snídaně formou bufetu ▪ 5x večeře formou bufetu ▪ bazén 25 x 12 m ▪ sauna/parní kabina ▪ stolní tenis ▪ fitness ▪ využití dětské herny ▪ úschovna lyží ▪ WiFi připojení v pokojích i veřejných prostorech ▪ parkovné ▪ 1x 20 minutová míčková masáž (dospělá osoba/pevné lůžko) ▪ zapůjčení chytlavé stolní hry PUKEC ▪ 1 hodina sportovní haly, lezecké stěny, virtuálních sportů nebo střelnice

Cena nezahrnuje:

▪ příplatek za pokoj s balkonem 50,-Kč/os./noc ▪ pobytovou taxu 20,-Kč/osoba /noc


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Kašperské Hory / HOTEL SRNÍ ****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog