info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
HOTEL INTERNATIONAL ****

Dovolená - Vysoké tatry

HOTEL INTERNATIONAL ****

Poloha

​Hotel je součástí golfového rezortu ve Veľké Lomnici a poskytuje kvalitní a komplexní služby nejen golfistům po celý rok. Je situovaný 14 km od letiště v Popradě, 40 km od hranic s Polskou republikou a 7 km od lyžařských svahů a turistických cest v Tatranské Lomnici. Spolu s golfovým hřištěm a ostatními službami vytváří ideální sportovně-relaxační zázemí v podhůří Vysokých Tater.

Vybavení hotelu

​Hotel nabízí ubytování ve 28 dvoulůžkových pokojích a jednom apartmá pro 3 osoby. V hotelu je k dispozici recepce, lobby bar s krbem, galerie s knihovnou, restaurace, letní terasy, konferenční místnost pro 60 osob. Dále je hostům k dispozici bezplatné připojení k internetu, hlídané parkoviště, neomezený vstup do relaxačního centra, kde se nachází venkovní a vnitřní bazén s protiproudem, vířivkou, párou, suchou a infra saunou a posilovna.

Vybavení pokoje

​Všechny pokoje jsou velmi pohodlně zařízené, vybavené koupelnou/WC, TV SAT, rádiem, telefonem, připojením k internetu, balkónem a minibarem. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Pokoje jsou s nádherným výhledem na Lomnický štít, vrcholky Vysokých Tater, zelené golfové hřiště a nebo potok Skalnatý.

Stravování

​Snídaně formou bufetových stolů, oběd večeři, či občerstveni po celý den si možno vybrat z bohatého jídelního lístku buď formou menu anebo a lá carte.

Sport a zábava

​Kromě hotelového wellness centra je k dispozici golfové hřiště zasazené v krásném prostředí, které nabízí hru na 27 jamkách s kompletním zázemím – 3 možné kombinace 18-ti jamkových hřišť (International Course, Panorama Course a Village Course). K dispozici jsou zde i  tréninkové plochy – driving range, chipping green, putting green a 3 PAR akademie.Cena zahrnuje:

* 2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní formou bufetu
* neomezený vstup do wellness centra (sauna po 15 hod.)
* 2 dni neomezeného golfu
* využití tréninkových ploch (driving range, putting green, chipping area)
* 4 košíky rangeových míčků/na osobu
* hlídané parkoviště

Cena nezahrnuje:

* turistickou taxu 0,75Eur/os./noc


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vysoké Tatry / HOTEL INTERNATIONAL ****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog