info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
HOSTELLERIE DU PAS L´OURS *****

Dovolená - Švýcarsko

HOSTELLERIE DU PAS L´OURS *****

Poloha

Prožijte kvalitní čas v luxusní horské chatě, která vám poskytne zážitek z typické švýcarské vesnice plné vzrušujících aktivit během letní a zimní sezóny. Hotel du Pas de l’Ours sdílí jedinečný tradiční náhled, který hovoří o historii s přírodními kamennými zdmi, dřevěnými trámy a nádhernými otevřenými krby.

Vybavení hotelu

Lyžování na světoznámých sjezdovkách v Crans-Montaně není pro vás v této půvabné luxusní chatě jediným potěšením. Dřevěné fasády jsou dobře zachovalé, stejně jako vnitřní kamenné zdi. Apartmá s výhledem na zasněžené vrcholky mají krby a vířivky, které lze doplnit relaxačními procedurami v lázních L’Alpage. V hotelové gurmánské restauraci vás šéfkuchař Franck Reynaud zve na ochutnávku jeho výtvorů, ve kterých „emoce“ slouží jako vůdčí síla, zatímco ti, kteří touží po vydatné kuchyni, najdou v Bistrot des Ours to, co hledají. A žádná návštěva by nebyla úplná bez obdivování malby Felixe, bývalého hotelového osla.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou prostorné a okouzlují svým tradičním kouzlem. Apartmá mají dokonce vlastní krb a vířivku a balkony na jih. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Stravování

Dvě hotelové restaurace s důrazem na kulinářské speciality provensálské kuchyně – „L´Ours“ a Bistro „des Ours“.

Sport a zábava

V blízkosti hotelu se nachází nástupní stanice lanovky do skiareálu Crans Montana. Můžete využít i běžeckých tras v okolí. Doporučujeme strávit čas i v hotelových lázních. Jistě vás zláká i večerní procházka po městečku s butiky, kavárničkami a bary.

Náš názor

Prostředí jako vystřižené z pohádky ideální pro vaši zimní dovolenou.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

ŠVÝCARSKO / HOSTELLERIE DU PAS L´OURS *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog