info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
HOSPES PALACIO DEL BAILIO *****

Dovolená - Cordoba

HOSPES PALACIO DEL BAILIO *****

Poloha

Toto staré panství bylo prohlášeno za světové kulturní dědictví UNESCO a v jeho restauraci zůstaly pozůstatky impozantní římské vily z 1. století našeho letopočtu. Je to jediný hotel s římskými lázněmi a venkovním bazénem umístěným v oáze ovocných stromů a aromatických rostlin. Hotel Hospes Palacio del Bailío se nachází v centru Córdoby, nedaleko mešity, nejdůležitější památky západního islámského světa a jedné z nejúžasnějších budov, které najdete po celém světě.

Stravování

Hlavní hotelová restaurace se nachází na pozůstatcích starého římského domu, který můžete vidět přes prosklenou podlahu. Šéfkuchař Javi Moreno Vám společně se svým týmem nabízí vizi současné kuchyně z pohledu, který se snaží prostřednictvím prezentace a každého kousnutí u každého klienta vyvolat překvapení a vzrušení. Arbequina má také útulný bar a krásnou zahradní terasu. Na terase baru Faroles obklopené citroníky, limetkami a popínavými rostlinami, si můžete dopoledne odpočinout a užít si naši snídani, dát si před jídlem občerstvení a pití a objednat si oběd nebo večeři à la carte. Hotelový bar se vyznačuje svou vynikající rozmanitostí. Můžete si dát kávu s tradičním místním sladkým pečivem (například pastel Cordobés), sklenkou vína před obědem nebo večeří nebo objednat z neformálního menu restaurace Arbequina, která zahrnuje jídla, jako je lilek s medem, sýry Zuero, salmorejo cordobés (studená zeleninová polévka) a oxtail ravioli. Můžete si také dát jeden z koktejlů nebo si objednat skleničku jednoho z prémiových lihovin.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Cordoba / HOSPES PALACIO DEL BAILIO *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog