info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
HILTON PYRAMIDS GOLF *****

Dovolená - Káhira

HILTON PYRAMIDS GOLF *****

Hilton Pyramids Golf se nachází přímo u golfového hřiště Dreamland Golf nedaleko nákupního centra a pyramid v Gíze. Zažijte skutečně jedinečnou dovolenou v pohodovém hotelu nedaleko Káhiry s nádherným výhledem na pyramidy.

 

Poloha

Luxusní 5* hotel Hilton Pyramids Golf se nachází v jihozápadní části Káhiry, v těsné blízkosti osmnáctijamkového golfového hřiště DreamLand.

Vybavení hotelu

Tento hotel vhodný pro rodiny s dětmi má bazén s barem a dětskou zónu. Ve všech veřejných prostorách hotelu je volně k dispozici bezdrátové připojení k internetu. V hotelu Hilton Pyramids Golf si můžete vychutnat výhled na golfové hřiště, zatímco obědváte v restauraci Fairway nebo popíjíte koktejl v baru u bazénu, můžete si zde vybrat ze sedmi barů a restaurací nebo navštívit nedaleké káhirské atrakce včetně zábavního parku DreamPark vzdáleného pouhých pět minut jízdy.

Stravování

V restauraci Fairway se po celý den podávají jídla mezinárodní kuchyně. Restaurace Jasmine je otevřena na večeři a nabízí oblíbené italské pokrmy. Nápoje a lehčí jídla si můžete vychutnat v restauracích The Terrace, OBs Bar, T Lounge a Snack Bar.

Sport a zábava

Dreamland Golf nabízí jedinečné mistrovské golfové hřiště jen pár minut od Velkých egyptských pyramid. Toto botanické hřiště je výzvou pro zkušené golfisty, ale zároveň je přátelské pro všechny úrovně dovedností. Procvičte si svůj švih na našem driving range a po hře si vychutnejte drink ve sportovním baru.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Káhira / HILTON PYRAMIDS GOLF *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog