info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
HAYAT ZAMAN HOTEL & RESORT *****

Dovolená - Petra

HAYAT ZAMAN HOTEL & RESORT *****

Poloha

Hotel Hayat Zaman, dříve starobylá vesnice Taybeh, nabízí nádherný výhled na pohoří Sharah. Toto místo je jedním z nejatraktivnějších míst v Jordánsku, kde se turisté setkávají a užívají si pobyt v Jordánsku. Když začnete prozkoumávat vesnici, zjistíte, že to není hotel v pouhém slova smyslu, ale atraktivní kulturní zdroj bohatý na historii a dědictví – okno, které vás přenese zpět do jordánského venkova z konce 19. století. Zveme vás s námi zažít včerejšek. Hayat Zaman poskytuje ideální místo pro návštěvníky, kteří chtějí prozkoumat Petru, a zároveň nabízí moderní rekreační zařízení a zábavu v autentické jordánské vesnici z konce 19. století. Architektura vesnice se může pochlubit velkými oblouky. Klenby a dómy z místních kamenů, které v létě chladí a v zimě hřejí. Zařízení ve vesnici jsou postavena tématicky, což hostům umožňuje zažít starý vesnický způsob života.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí bezplatný schuttle bud na pláž, do Wadi Rum a do Petry. K dispozici je také řemeslný trh (souk) a malý obchod s výběrem kadidel, čajů, mýdel a tělových krémů. Dobře udržované chodníky resortu vedou do starého centra vesnice s původními vodními studnami a mramorovými lavičkami. K dispozici je zde také hammam s originálními osmanskými prvky s nabídkou profesionálníxch masáží. Venkovní bazén.

Vybavení pokoje

V hotelu Hayat Zaman je k dispozici celkem 71 pokojů, které nabízejí svěžest a pocit pohodlí spolu se všemi moderními náležitostmi, bez kterých se v dnešní době neobejdete. Všechny pokoje jsou vybaveny příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy, TV s plochou obrazovkou, telefonem s přímou volbou, bezplatným Wi-Fi, trezorem na notebook a žehlícím prknem se žehličkou, což z něj činí ideální prostředí pro soustředění nebo relaxaci. Hayat Zaman Hotel je pověstný udržováním vysoké úrovně čistoty.

Stravování

Hotel Hyatt Zaman nabízí několik restaurací, které podávají autentickou arabskou i mezinárodní kuchyni. Hosté si mohou vychutnat večerní koktejl v zahradním baru. Sahtain Restaurant - Hlavní restaurace Večery osvětlené hvězdami na "návsi" s živou orientální hudbou a víry voňavého vonného kouře, navozují typicky arabskou atmosféru. Místní hrají na flétnu a strašidelné melodie se rozléhají celou vesnicí, zatímco vůně taboon a tradičního chleba, naplňuje vzduch svěží, lahodnou vůní. Pro kouzelný, zábavný a skutečně nezapomenutelný zážitek si hosté mohou užít tematické večery, jako je např. autentická „Arabská noc“, často zmiňovaná „Tisíc a jedna noc“, tradiční „Jordánská beduínská noc“ a nebo mezinárodní večer "Kolem celého světa". Tyto autentické tématické večery se konají na návsi "Al-Bustan" (pokud to počasí dovolí) nebo v Al Ballroom.Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

Cena nezahrnuje:

* leteckou přepravu
* transfery
* vízum
* pojištění


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Petra / HAYAT ZAMAN HOTEL & RESORT *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog