info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
HAMEAU ALBERT 1ER *****

Dovolená - Chamonix

HAMEAU ALBERT 1ER *****

Poloha

Tento hotel se nachází ve městě Chamonix-Mont-Blanc a nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu na sjezdovky. Byl vybudován původně v roce 1903 jako nádražní hotel, v průběhu let byl nyní 5hvězdičkový hotel Hameau Albert 1er vkusně zrekonstruován s důrazem na estetiku a prvotřídní pohodlí. Od hotelu lze dojít za pouhých 5 minut na vlakové nádraží SNCF Chamonix. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Vybavení hotelu

Hameau Albert 1er, který se skládá z chat a historické hlavní budovy, dnes připomíná malou vesničku zasazenou do venkovské zahrady s potokem tekoucím mezi ovocnými stromy. K hotelu patří recepce, dvě vyhlášené restaurace, bar s živou hudbou, vnitřní a venkovní bazén, Le Bachal - lázeňské centrum s masážemi, kosmetikou a špičkově vybavenou posilovnou. Hotel zprostředkovává transfery z nejbližších letišť.

Vybavení pokoje

V historické budově hotelu Albert 1er naleznete pokoje s moderním prostředím, které si zachovají pocit savojské autenticity, prostřednictvím výstavy uměleckých děl a starožitného nábytku. Tato původní budova, postavená v roce 1903 Josephem a Lydie Carrierovými, byla jednoduchým rodinným penzionem, otevřeným pouze v letních měsících. Původní komín a okenní rámy z masivní žuly zůstávají dodnes a svědčí o různých změnách a modernizacích prováděných po generace. V této historické budově je 21 hotelových pokojů s moderním prostředím, představujících savojskou tradici. Pečlivě vybrané barvy, materiály, dekorativní předměty, roztavené sklo a koberce, které jsou jedinečné pro každou místnost. Zatímco v jedné místnosti můžete najít jemné šedé, lila a tupé tóny Aiguille Rouges, v jiné najdete jasně modrou vysokohorskou oblohu nebo minerální šedou po stranách. V roce 1998 zde byl postaven statek „La Ferme“ ze dřeva oplývajícího historií, získávaného ze starých horských chat. Odvážili se zde vyzkoušet něco nového: kombinaci alpské architektonické tradice, modernosti a designu. V La Ferme všudypřítomnost dřeva ze starých horských chat nabízí znovuobjevení savojského dědictví bez přehlížení luxusu. Impozantní vnější fasáda ctí architekturu starých statků vmístních alpských údolích. Uvnitř přítomnost skvrnitého savojského nábytku, rytiny doplňují salonní nábytek současných designérů, jako jsou Lecorbusier a Gaetano Pesce. Jako celek vytvářejí teplé a luxusní místo, kde můžete večer posedět u ohně. Všechny pokoje nabízejí výjimečné panorama Mont Blancu, Aiguilles de Chamonix a Breventu, ať už ze zahradní terasy nebo balkonu. La Ferme je skutečně klidné útočiště, kde si můžete odpočinout. Pro relaxační pobyty nabízí Hameau Albert 1er také 2 nezávislé chalety, privilegovaná ubytování pro rodiny nebo pobyty s přáteli. Každá chata má jedinečné prostředí: neposkvrněné, čistě bílé tóny Chaletu Grépon a intimní staré dřevo v Chaletu Soli.

Stravování

Hotel se může pochlubit také gurmánskou restauraci s tradiční kuchyní a další restaurací, která se specializuje na tradiční savojská jídla. V hotelu je také vinný sklípek a bar.

Sport a zábava

Špičkové lyžování pod masívem Mont Blanc s kvalitní sněhovou pokrývkou po celou zimu, horská turistika, řízení na ledu, projížďky skútrem, kluziště, projížďky na koňském spřežení. Dále je k dispozici vnitřní i venkovní bazén, wellness centrum a bezplatné Wi-Fi.

Náš názor

​Romantika a luxusní služby na úpatí Mt. Blancu.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Chamonix / HAMEAU ALBERT 1ER *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog