info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
GRECOTEL LUX ME COSTA BOTANICA  *****

Dovolená - Acharavi

GRECOTEL LUX ME COSTA BOTANICA *****

Poloha

Hotel se nachází ve středisku Acharavi na severním pobřeží ostrova Korfu, poblíž laguny Antinioti, chráněné mokřadní oblasti v rámci sítě Natura 2000. Grecotel Costa Botanica leží na pozemku s rozlohou 350 000 m2 a má 1 000 metrů dlouhou přírodní pláž.

Vybavení hotelu

Bezplatné Wi-Fi připojení ve všech hotelových prostorách a ve vybraných pokojích.

Vybavení pokoje

Ubytování v Country House Hotel: najdete zde sedm vesnických čtvrtí, které nabízejí pestré ubytování v klidném prostředí zahrady, každá s jiným tématem: svět botaniků, éra průzkumníků, romantické Korfu, venkovský dům, a to jich jmenujeme jen několik. Ubytování v Summerhouses je rozloženo do 4 tradičních korfských domů s exkluzivním využitím bazénu se sladkou vodou.

Stravování

Snídaně formou amerického bufetu s koutkem se zdravými produkty a tradičními místními produkty. Pozdní snídaně je kontinentální. Oběd formou bufetu v Piazza Popolare nebo Grill House u bazénů. Hlavní jídlo a dezerty, live cooking show, víno, pivo, voda a nealko nápoje. Večeře v hlavní restauraci, studené a teplé předkrmy, polévka, saláty, hlavní jídla a různé druhy sýrů a dezertů. ´A la carte u pláže (vybrané dny, roční období a počasí, je nutná rezervace stolu). Živá kuchařská show. Víno, pivo, voda a nealko nápoje. Týdenní tematické večery Snacky ve vybranou hodinu a baru během dne, půlnoční občerstvení Káva a dezerty se servírují v Baru. Nápoje: mezinárodní a místní druhy vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (10,30-01,00 hod.) Dětské jídlo: V hlavní restauraci, od rána do večera, speciální dětský bufet nabízí neustálý přísun čerstvého, lákavého jídla a pití výhradně pro malé hosty!

Sport a zábava

FITNESS: Corfu trails, ranní fitness, aerobik, step, aqua aerobik, posilovna, jóga, zumba, běh, chůze. SPORT: 3 osvětlené tenisové kurty vč.vybavení, basketbal, plážový volejbal, mini fotbal, stolní tenis, badminton, boccia, deskové hry. AQUA PARK: Maximální zážitek pro celou rodinu v absolutním bezpečí! Vodní park a sportovní centrum o rozloze 40 000 m2. ZÁBAVA: Různé tematické večery včetně živé hudby a speciálních programů pro rodiny. SPA: Krytý bazén, sauna, hammam. Procedury za příplatek.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Acharavi / GRECOTEL LUX ME COSTA BOTANICA *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog