info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
GRAND RESORT LAGONISSI *****

Dovolená - Athény

GRAND RESORT LAGONISSI *****

Poloha

Luxusní resort Lagonisi se rozkládá na jižní části stejnojmenného zeleného poloostrova s několika malými písečnými zálivy, obklopenými průzračně modrým Egejským mořem, na krásném pobřeží Aténské riviéry. Vzdálenost od centra Athén je asi 40 kilometrů, spojení je zajištěno pravidelnou autobusovou linkou. Athénská čtvrť Glyfada s 18jamkovým golfovým hřištěm, mnoha obchody, restauracemi a bary se nachází přibližně 22 kilometrů od resortu. Resort patří společnosti Helios Hotels & Resorts a je členem LHW od svého založení v roce 2001. Tato společnost vyzývá své hosty, aby se vydali na cestu wellness a optimálního zdraví. Snaží se splnit výzvy moderního života, alespoň chvíli zapomenout na stresující způsob života, nezdravý životní styl a nedostatek fyzických aktivit, Thalaspa Chenot nabízí holistický wellness program prostřednictvím řady lázeňských terapií, hydrobiologických cvičení, estetických a kosmetických ošetření , které přinesou mysl, tělo a ducha do úplného vyrovnání.

Vybavení hotelu

Venkovní vyhřívaný bazén olympijské velikosti s pool barem, lehátky a sluneční terasou. K vybavení patří fitness centrum, dva tenisové kurty s umělým osvětlením, hřiště na basketbal, volejbal a mini fotbal. Na hotelové pláži lze provozovat vodní sporty včetně potápění. V hotelu je kosmetický salón, kadeřnictví, holičství, knihovna CD a DVD. Pro pohodlí klientů se nabízí služby maséra na pokoji, elektrické vozíky k přepravě po areálu a další servis dle požadavků. Hosté si mohou vybrat ze sedmi restaurací se širokou nabídkou mezinárodních i tradičních specialit, čerstvých ryb a mořských plodů, sushi i dietních specialit. Nachází se zde i pět barů. Areál hotelu Grand Resort Lagonissi doplňuje heliport, nabízí se možnost zapůjčení osobního auta, limuzíny, jachty nebo soukromého letadla.

Vybavení pokoje

Resort disponuje celkem s 279 pokoji, které mají nádherný výhled na moře. Všechny pokoje a apartmány jsou vkusně zařízené, klimatizované, nachází se zde koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, telefon, SAT/TV, rádio, telefon, připojení na internet, trezor, balkón nebo terasa. DVD přehrávač na vyžádání. Kapacita pokojů a jejich vybavení se liší dle typu ubytování v rámci resortu, kde se nabízí ubytování také v suitách, bungalovech a vilách. Komplex Grand Resort Lagonissi přirozeně kombinuje krásy přírody s výhodami moderního životního stylu a nabízí ubytování v elegantně zařízených hotelových pokojích, suitách, bungalovech a vilách, rozčleněných do několika klubů: COMFORT CLUB – hotelová budova s výhledem na záliv PREMIUM CLUB – bungalovy s barevnými zahrádkami u pláže, luxusní suity se soukromou terasou a suity u moře se soukromou zahradou GRAND SPORTS CLUB – bungalovy u moře a suity se soukromou terasou nebo zahradou a privátní malou tělocvičnou ZEN CLUB – prostorné suity u pláže s dřevěnou terasou, zahradou nebo soukromým bazénem a in-suite-SPA příslušenstvím EXCLUSIVE CLUB - suity u moře a Residental Bungalovy se soukromým vyhřívaným bazénemGOLDEN CLUB - jedinečné suity a vily se soukromými bazény PLATINUM CLUB - elegantně zařízené suity a jedinečné nejluxusnější vily se soukromými vyhřívanými bazény

Stravování

Resort nabízí tyto restaurace: Captain's House Kuchyně. Italská Otevřeno na: Večeře Menu: À la carte Ouzeri Aegeon Kuchyně. Seafood Otevřeno na: Večeře Menu: À la carte Galazia Akti Otevřeno na: Oběd, Večeře Menu: À la carte Kohylia Kuchyně. Japonská Otevřeno na: Večeře Menu: À la carte Mediterraneo Kuchyně. Středomořská Otevřeno na: Oběd Menu: À la carte Dalších 7 nejlepších restaurací v Aténách a plážových barů láká své hosty, aby se účastnili fiesty chutí a vůní v některém z nejvíce idylickéhom prostředí na nábřeží. Středisko nabízí celou řadu možností stravování pro každého a to od autentických tradičních řeckých specialit až po lákavé italské a polynéské pokrmy .

Sport a zábava

Veškeré druhy sportovních aktivit začínající od jógy, osobního tréninku a fitness klubu až po potápěčské centrum a celou řadu vodních sportů, stejně jako dětskou zábavu (také sportovně orientovanou). a dětský klub pro děti 4-12 let jsou k dispozici na místě a mohou být na vyžádání.

Pro děti

Dětský klub pro děti 4-12 let

Poznámka:

Nejbližší zajímavá místa: Lake Vouliagmeni 9,5 km Moorings Bar-Restaurant 10,5 km Pláž Astir 10,6 km Glyfada Golf Course Golfové hřiště 14,3 km Esperidon Square 14,7 km Glyfada shopping centre 15 km Glyfada marina 15,9 km Glyfada beach 16,3 km Athens Golf Club 16,8 km Lavrio Port Trajekty 17,1 kmCena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Athény - Praha v nejnižší knihovací třídě včetně všech poplatků
* privátní transfer letiště - hotel - letiště
* 3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji standard se snídaní

Cena nezahrnuje:

* příplatek za vyšší knihovací třídu, je-li letenka za kalkulovanou cenu již v době rezervace vyprodaná
* pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

ATHÉNY / GRAND RESORT LAGONISSI *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog