info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
GRAND HOTEL FASANO *****

Dovolená - Lago di garda

GRAND HOTEL FASANO *****

Poloha

Grand Hotel Fasano je 5hvězdičkový hotel u malebného Gardského jezera, největšího italského jezera na okraji Dolomit na půli cesty mezi Benátkami a Milánem. Elegantní apartmá, gurmánské restaurace, nádherné lázně a wellness centrum činí z tohoto jedinečného útočiště ideální místo pro luxusní dovolenou, ze které můžete prozkoumat úžasnou krajinu horní Itálie.

Vybavení hotelu

Grandhotel Fasano nabízí svým hostům k dispozici několik restaurací, jako např. hlavní restauraci, která nabízí výběr pokrmů z místní kuchyně, restaurace La Larsena, která se nachází přímo u jezera či Beach Club, Lounge a Sushi bar. Hotelové vybavení zahrnuje dále také vyhřívaný bazén, tenisový kurt, wellness centrum Aqua Spa a různé vybavení pro vodní sporty.

Vybavení pokoje

Místo snů, někde, kde zůstanete, kde je postaráno o každý detail a kde můžete strávit hodiny obklopené krásou. Mnohem víc než jednoduché pokoje. Pokoje jsou standardně vybavené postelí king size, balkonem, klimatizací, trezorem, stropním ventilátorem, připojením k internetu, minibarem a LCD TV.

Stravování

Hotelové restaurace vás okouzlí svým krásným nastavením a vytříbenými gurmánskými nabídkami vytvořenými z místních surovin. Každá restaurace vám bude vyprávět příběh o chuti, kuchaři a jejich typická jídla polechtají každý váš smysl

Sport a zábava

Žijeme v rychle se měnícím světě, který se zdá být každým dnem více stresující a není vždy snadné udržet rovnováhu těla a mysli. Stres může mít dopad na naši pokožku, tělo a také na naše emoce. Hotelové lázně Aveda nabízejí citlivě zvolené procedury, které obnovují tuto rovnováhu a poskytují jedinečný smyslový zážitek. Holistická filozofie lázní Aveda Aqva Spa se snaží znovu vytvořit harmonii pěti přírodních prvků, z nichž jsme všichni složeni: země, vzduch, oheň, voda a nekonečno.Cena zahrnuje:

* 1x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Lago di Garda / GRAND HOTEL FASANO *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog