info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
GONDWANA PRIVATE GAME RESERVE *****

Dovolená - George

GONDWANA PRIVATE GAME RESERVE *****

Poloha

Gondwana Game Reserve leží pouhých 25 minut od zátoky Mossel cca hodinu jízdy od letiště George a cca 4 hodiny cesty od Kapského Města.

Vybavení resortu

Gondwana je domovem volného pobyhu Velké Pětky (Lev, Nosorožec, Slon, Bůvol a Leopard) a nabízí skvělý zážitek ze safari uprostřed překrásné přírody s panoramatickými výhledy a skvělého ubytování v africkém stylu.

Kromě skvělého vzrušujícího safari se můžete kochat úchvatnou krásou a klidem nekonečných výhledů na okolní kopce pokryté baravnými vřesy, zvané „fynbos“ a horské scenerie pohoří Langeberg a Outeniqua. 

Vybavení pokoje

Rezervace nabízí několik druhů ubytování od safari stanů, po dvoulůžkové safari domečky až po luxusní několika ložnicové vily, přičemž všechna ubytování nabízejí panoramatický výhled na okolní překrásnou přírodu.  Ubytování je tvořeno tradičním africkým obydlím Khoi-San, které uvnitř ukrývá dokonalý luxusní oázu pro Vaši relaxaci po dni plném nevšedních zážitků.

Stravování

Gondwana nabízí celodenní stravování, tedy snídani, oběd a večeři v hlavní restauraci s terasou a krásnýmvýhledem celou řadu stravování, jako je večerní grilování na boma, snídani v Bushi, výborná jídla v jídelně a romantické pikniky. K dispozici jsou dětská menu. Bar nabízí na vyžádání řadu vín a nápojů.

Relax

Gondwana Game Reserve je vybavena velkým nekonečným bazénem a lázněmi v africkém stylu, které nabízejí kompletní ošetření včetně relaxačních masáží.

Safari

Denní aktivity s průvodcem zahrnují safari koní a procházky v Bushi. Rezervace pokrývá plochu 11.000 hektarů a kromě Velké Pětky je také domovem ohrožených druhů zvířat, jako jsou například Nosorožec černý, Gepard a Kapská horská zebra.

Možná pozorování zahrnují ohrožené druhy, jako jsou černí nosorožci, gepardi a Cape horské zebry Cyklistika Turistika (příplatek) Půjčovna kol (příplatek) Rybolov (příplatek)

 Cena zahrnuje:

* 1 noc ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

George / GONDWANA PRIVATE GAME RESERVE *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog