info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
FUSHIFARU MALDIVES *****

Dovolená - Lhaviyani atol

FUSHIFARU MALDIVES *****

Poloha

Fushifaru Maldives je malý ostrov s velkou písečnou pláží, který spojuje vnitřní stranu laguny atolu s vnějším mořem, se nachází při východním okraji atolu Lhaviyani. Fushifaru Kan'du je národní námořní rezervací. Pouze několik metrů od ostrova jsou 3 velké potápěčské lokality, včetně proslulého Fushifaru Thila, jednoho z nejznámějších míst na Maledivách, a námořní čistící základna, kde je možné spatřit podmořské tvory jako je Manta Rays, želvy a mnoho dalších.

Vybavení hotelu

Fushifaru Maldives nabízí širokou škálu služeb a zařízení pro hosty. Ať už se jedná o romantické líbánky nebo o speciální rodinnou dovolenou, resort kombinuje intimitu malého butikového letoviska s nadstandardními službami, které uspokojí všechny vaše potřeby a pohodlí.

Vybavení pokoje

Celkem 49 plážových a vodních vil spojuje zásadní maledivský design a architektura s moderní estetikou. Sunrise Villy s výhledem směrem k „Maakandu“, divokému otevřenému Indickému oceánu, zatímco Sunset Villy jsou otočené směrem k „Etherevari“, klidné křišťálově čisté laguně a Water Villas čelí „živému kanálu“ Kandu-olhi. Ke standardnímu vybavení vil patří: * postele velikosti king size * venkovní denní lůžko * klimatizace * stropní ventilátor * trezor * pracovní stůl * příslušenství pro přípravu kávy a čaje * telefon s přímou volbou * vysoušeč vlasů * zahradní koupelna s vanou * soukromá terasa * venkovní jídelní stůl * lehátka se slunečníkem * wifi připojení k intermetu * balená voda

Stravování

Kulinářské zážitky se zaměřují na regionální a mezinárodní pokrmy, aby vyhovovaly všem vašim chutím a dietním požadavkům. Restaurace Korakali podává výtečné snídaně formou bufetu a skvělou mezinárodní kuchyni, zatímco v Raakani si můžete pochutnat na asijských lahůdkách a spoustě druhů čerstvě ulovených mořských plodů. Originální koktejly a detoxikační nápoje jsou doplněny nejlepším výhledem na západ slunce na ostrově při lenošení u bazénu. Řadu mezinárodních jídel a občerstvení si můžete dát 24 hodin přímo v soukromí své vily. Vyberte si místo kdekoli na ostrově nebo na písečném břehu a vydejte se na jedinečnou kulinářskou výpravu na celý život.

Sport a zábava

Lázně jsou obklopeny svěží zelení na pobřeží místně známém jako Heylhi. Cítíte vnitřní krásu, lásku a harmonii z vůně květů frangipani roztroušených všude kolem. Znovu propojte své tělo a mysl prostřednictvím procedur nebo cvičení jógy. Uvolněte se, zbavte se stresu, oživte.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Lhaviyani Atol / FUSHIFARU MALDIVES *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog