info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
FREGATE ISLAND PRIVATE *****

Dovolená - Ostrov fregate

FREGATE ISLAND PRIVATE *****

Poloha

​Frégate Island je situován cca 55 km východně od Mahé, transfer lodí z ostrova Mahé trvá cca 1,5 h (v závislosti na klimatických podmínkách) nebo helikoptérou cca 20 min.

Vybavení hotelu

Resort patří k jedněm z nejluxusnějších hotelů světa. Kvůli ochraně zdejšího unikátního prostředí je počet hostů vždy omezen na max. 40. Každá z 16 vilek s interierem v koloniálním stylu, má k dispozici vlastní bazén s  jacuzzi. Na hosty tu také čeká jedinečná kuchyně, která většinu surovin bere ze svých ostrovních zahrad. V resortu jsou hostům k dispozici 2 restaurace, bar, vinotéka, 2 bazény, The Rock Spa, boutique, dětský klub Castaway Clubhouse (pro děti 3-12 let) a Castaway Kids Club (pro děti do 5 let), knihovna, galerie, muzeum, kaple, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet, trezory, půjčovna CD/DVD, půjčovna kol. Pro skutečně kouzelný pobyt zde, si sestavte vlastní exklusivní seznam hostů a pronajměte si celý ostrov.

Vybavení pokoje

Na ostrově je k dispozici několik typů vil a residencí. * 16 soukromých residencí s bazénem několika typů: - Private pool residence (400-430 m²) - max.2 + 2 děti - Private Pool Twin Residence (570-700 m²) - max.4 + 2 děti - Private Pool Spa Residence (700 m²) - max.4 + 2 děti K jejich vybavení patří luxusní velká terasa, velký privátní infinity bazén s jacuzzi, denní lůžko, jídelní pavilon s výhledem do okolní džungle a okolního azurového moře. Dále je k dispozici ložnice, obývací pokoj, jedna velká a jedna menší koupelna, obě s venkovní sprchou, klimatizace, telefon, wifi připojení k internetu, TV, DVD/CD přehrávač, stanice pro iPod, minibar, rychlovarná konvice, některé residence jsou s přímým vstupem na pláž, soukromá buggy. * 5 Banyan Hill Estate - nacházejí se zcela na kopci na poloostrově s úžasným výhledem na přístav, okolní pláže a velkou část ostrova. K vybavení patří osobní kuchař, komorník, služka. Dále jsou zde 3 soukromé vily určené ke spaní, velká, architektonicky ohromující hlavní budova s otevřeným obývákem a velkou jídelní částí, plně vybavená kuchyně, samostatný televizní salonek, samostatná studovna/kancelář, nekonečný bazén s altánem a alternativní jídelnou. Ve vilách ke spaní je vlastní koupelna, veranda, telefon, wifi připojení k internetu, TV, CD/DVD přehrávač, stanice pro iPod, klimatizace, trezor, minibar, rychlovarná konvice. K vybavení patří i soukromá buggy.

Stravování

​Plná penze vč. nealkoholických nápojů a nemotorizovaných vodních sportů.

Sport a zábava

​Fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, kajaky, rybaření, tenis, cyklistika.

Náš názor

​Kouzelný seychelský ostrov Frégate je symbolem tropického ráje. Krása jeho pláží a okolní přírody Vám vezme dech. Ostrov Frégate je svět sám pro sebe.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Ostrov Fregate / FREGATE ISLAND PRIVATE *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog