info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
FORESTIS *****

Dovolená - Itálie

FORESTIS *****

Poloha

Hotel Forestis se nachází v hustě zalesněné oblasti, 1 800 m nad mořem, s výhledem na Dolomity. Hotel leží na chráněném slunném místě na jižním svahu hory Plose v jihotyrolských Alpách, přímo naproti působivým masivům Dolomit. Mimořádně čistá pramenitá voda Plose, čerstvý horský vzduch, mnoho slunečných dní a mírné podnebí, kde se jaderské proudy setkávají se vzduchovými masami ze severu, mají příznivý vliv na zdraví a pohodu. Hotel Forestis Dolomites je situován u sjezdovek lyžařského střediska Plose a má bezplatnou lyžárnu.

Vybavení pokoje

Přírodní materiály a jasný styl odrážejí klid lesa a okolního přírodního světa. Suity celý den zalité slunečním světlem nabízejí ideální útočiště. Hotel Forestis nabízí ubytování v moderně zařízených pokojích a suitách s pohodlným posezením, satelitní LCD TV a zařízeným balkonem. Každé apartmá má vlastní koupelnu s hebkými župany, přezůvkami a toaletními potřebami.

Stravování

Snídaně zahrnuje čerstvě vymačkané ovocné a zeleninové šťávy a velký výběr bio moučníků, müsli, uzenin a sýrů. Hotel servíruje také večeře a odpolední občerstvení. Na požádání je možné připravit bezlepkové pokrmy. Příroda a místní zemědělci dodávají suroviny, které jsou ve FORESTISU dotvářeny k dokonalosti, mísí staré tradice s kreativitou moderní kuchyně. Filozofie vaření se zde vždy řídí zásadami rozmanitosti, přirozenosti a autenticity. Restaurace má tvar schodů. Každý stůl tak nabízí požadované soukromí a zároveň rozsáhlý výhled na okolní lesy a západy slunce nad Dolomity. Bar a salonek s terasou se nacházejí v historické budově. Malé krby uvnitř i venku podporují pravidelné večerní setkávání, které plně odráží teplo a pohostinnost Jižního Tyrolska. Keltové do svých rituálů začlenili meditační účinek otevřeného ohně.

Sport a zábava

Příroda byla k Palmschossovi velkorysá. Čistá pramenitá voda, čerstvý horský vzduch, mnoho hodin slunečního svitu a mírné podnebí tvoří čtyři základy hotelového Spa centra. Po vzoru Keltů a jejich přírodní doktríny spojují lázně tyto čtyři přírodní prvky se čtyřmi stromy: borovice horská, smrk, modřín a kamenná borovice. V tomto hotelu můžete relaxovat ve venkovní vířivce, bylinné bio sauně či v parní sauně. Na recepci si můžete rezervovat různé masáže a kosmetické procedury. Venku najdete zahradu s houpacími sítěmi a ručně vyřezávanými lehátky.Cena zahrnuje:

* 3 noci ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

ITÁLIE / FORESTIS *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog