info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
FALKENSTEINER RESORT CAPO BOI *****

Dovolená - Cagliari

FALKENSTEINER RESORT CAPO BOI *****

Poloha

Sardinie je italský ostrov ve Středozemním moři tvořící spolu s okolními malými ostrovy autonomní oblast Sardinie. Od Korsiky je oddělen Bonifáckým průlivem, který je 12 km široký. Svojí rozlohou jde o druhý největší ostrov Itálie a také druhý největší ostrov Středozemního moře. Cagliari je největší město na Sardinii, zároveň její hlavní město a správní středisko italské územně-správní jednotky 2. úrovně - metropolitního města Cagliari. Sardinské jméno Casteddu znamená hrad. Komfortně vybavený hotelový resort Capo Boi v netradičním maurském stylu je situovaný v jedné z nejkrásnějších částí jižní Sardinie, přímo na pláži cca 5 km od oblíbeného turistického městečka Villasimius a hodinu jízdy od hlavního města ostrova - Cagliari, s působivým historickým centrem a panoramatem hradu i bohatými nákupními a zábavními možnostmi. V okolí se nachází množství přírodních a kulturních zajímavostí, nádherné místní písečné pláže a křišťálové moře jsou ideální pro milovníky vodních sportů.

Vybavení hotelu

Hotel byl v r. 2016 důkladně renovován pro kategorii 5*. Je postaven ve středomořském stylu a je umístěn uprostřed prostorné zahrady postupně se svažující k moři. K dispozici jsou služby recepce, 2 restaurace (centrální hotelová a na pláži), 2 bary, hudební klub Lounge, 2 venkovní bazény s lehátky a slunečníky, fitness a wellness centrum s bazénem, animační program (v hl. sezóně), parkoviště. Vnitřní prostory hotelu jsou nekuřácké. Za poplatek a na vyžádání: pokojová služba, prádelna, hlídání dětí.

Vybavení pokoje

Hotel disponuje 122 pokoji a exkluzivní vilou Typy pokojů: Family Room Park View (36 m2) Junior Suite Park Room (36 m2) Junior Suite Side Par (33 až 43 m2) Junior Suite Sea View (33 až 43 m2) Junior Suite Park View (48 m2) Family Suite Graden (42 m2) Two Bedroom Villa with Lateral Sea View (50 až 60 m2)

Stravování

Objevte jídlo, které upoutá pozornost, dotkne se duše a přenese vášeň místního šéfkuchaře Massimiliana Balia do vkusu restaurace Falkensteiner ve Villasimius. Bezkonkurenční degustační turné vedené středomořskou filozofií: příchutě, barvy a vůně Sardinie jsou lahodným jádrem zdejšího jídelního zážit. Potravinový ráj, kde se kombinuje nesrovnatelná paleta místních surovin s jednoduchou a zdravější středomořskou kuchyní. Aby přenesli vášeň, pořádají zde kurzy vaření pro své hosty a enogastronomické týdny s kuchařskými hvězdami a gurmánskými celebritami.

Pláž

Soukromá písečná pláž se nachází přímo před hotelem

Sport a zábava

Falkensteiner Resort Capo Boi se nachází v srdci Středozemního moře, kde se Sardinie táhne směrem k otevřenému moři s krásnými zálivy, zátokami, poloostrovy a ostrůvky, a nabízí Acquapura SPA, exkluzivní a elegantní wellness centrum, kde dochází k vyvážení těla a sebe sama. Péče probíhá v extrémně relaxačním přírodním prostředí, v chráněné oblasti Capo Carbonara. Mezi zelení středomořské vegetace a skalami na jedné straně a odstíny modré, které spojují oblohu a moře na straně druhé, je wellness centrum, které je privilegovaným útočištěm věnovaným těm, kteří chtějí relaxaci a pohodu.Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Cagliari / FALKENSTEINER RESORT CAPO BOI *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog