info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
ENCANTADA TULUM ****

Dovolená - Tulum

ENCANTADA TULUM ****

Vybavení hotelu

Nechte se rozmazlovat v hotelových lázních, kde je k dispozici spousta relaxačních masáží a procedur.
Mezitím okouzlující restaurace a bar nabízí vynikající mayská, mexická jídla a pokrmy z mořských plodů – plus širokou nabídku skvělých tequil.

Vybavení pokoje

Pravý butikový hotel Encantada Tulum se skládá z pouhých osmi pokojů uhnízděných podél klidného pruhu pláže Tulum s výhledem na Karibské moře a zahrady džungle.
Prostorné a jednoduché ubytování s doškovou střechou s velkými postelemi a posuvnými prosklenými dveřmi má výhled buď do krásných zahrad, nebo na odlehlou písečnou pláž. Užijte si tyto idylické výhledy ze své soukromé terasy nebo při lenošení v houpací síti pod stinnými palmami.
8 luxusně zařízených pokojů bylo navrženo v harmonii s přírodním prostředím s moderním vybavením, které zajišťuje celkovou relaxaci ve dne i v noci. Jen pár kroků od oceánu, všechny jsou vybaveny vysoce kvalitním ložním prádlem, ohromujícími sprchami z modrého skla, posuvnými skleněnými dveřmi od podlahy ke stropu, nádhernými podlahami z tvrdého dřeva a velkými soukromými terasami. Každý pokoj je jedinečně vyzdoben místními ručně vyrobenými uměleckými díly a látkami, osvětlen jemně zářícími svíčkami a chlazen klimatizací, stropními ventilátory a čerstvým mořským vánkem.

Sport a zábava

Vyberte si z různých obřadů a lekcí, včetně léčebného prehispánského léčení zvukem, personalizované hodiny jógy, plaveb a šnorchlování v Karibském moři nebo se vydejte na safari Sian Ka'an.Cena zahrnuje:

* 7 nocí v pokoji garden se snídaní


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Tulum / ENCANTADA TULUM ****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog