info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
EL ALMA

Dovolená - Poloostrov papagayo

EL ALMA

Poloha

El Alma není obyčejná luxusní rezidence, ale vila pro hosty hledající klid a mír - místo, kde se můžete setkat a starat se o svou duši. Ze svěžích kopců výběžku Papagayo je úchvatný výhled do tropického ráje „Playa Prieta“ na severním pacifickém pobřeží Kostariky. Jóga, meditace a tango vytvářejí časový prostor pro vaši duši. Masáž ve vašem soukromém apartmá oživuje tělo i duši.
Sousedící golfové hřiště Arnolda Palmera, nedaleký přístav a centrum potápění, exkurze s místními průvodci do přírody a mnohem více zaručují nekonečné množství zážitků.

Vybavení hotelu

El Alma je holistické místo, kde hosté mohou zpomalit a odpojit se od okolního zrychleného světa. Z tohoto důvodu zde nenajdete televizní přijímače, ale můžete zapnout (a vypnout) wifi.
Samostatná prémiová vila se skládá ze tří prostorných apartmánů - každý s vlastní koupelnou, šatnou a vlastní terasou nebo verandou - obývací pokoj a kuchyň.
Venkovní prostory vily zahrnují romantickou zahradu, nekonečný bazén, vířivku a dostatek teras, na kterých si můžete vychutnat al fresco, stolování a lenošení na slunci nebo ve stínu.

Vybavení pokoje

Ať už si rezervujete celou vilu nebo jeden ze tří luxusních pokojů, v El Alma budete mít klid. Blažená směs domu na pláži, domu na stromě a umělecké galerie, každý nábytek a ozdoby byly vybrány s péčí. Dřevo a kámen dýchají teplem a životem, zatímco otevřené prostory a prosklené stěny naplňují místnosti slunečním a tichomořským vánkem. Každá koupelna nabízí lázeňský odpočinek a interiéry. Zatímco soukromé terasy vás propojí s přírodou. Vyzkoušejte kurz jógy nebo meditace a pro dokonalou relaxaci pokračujte masáží v pokoji.

Stravování

Poloostrov Papagayo nabízí různé možnosti kulinářských lahůdek. V krátké vzdálenosti od vily se nachází 7 prvotřídních restaurací.
Recepční pro vás může zorganizovat romantickou večeři v plážovém klubu Prieta. Na tomto exkluzivním místě si můžete pochutnat na lahodných jídlech na pláži na samém okraji oceánu, doprovázené oblohou plnou hvězd nebo pokud máte štěstí tak při úplňku.
Pokud dáváte přednost pobytu ve vile, lze pro vás na kryté terase uspořádat privátní oběd či večeři.. Šéfkuchař pro vás připraví vynikající pokrmy podle vašich osobních přání.

Šéfkuchař je připraven připravit přepychovou snídani, která se každý den podává na terase. Můžete si vybrat ze 4 různých stylů nebo požádat o vlastní osobní snídani. Každé ráno se podává čerstvě upečený švýcarský chléb z vlastní pekárny Christian a tropické ovoce.Cena zahrnuje:

* pronájem vily na jednu noc včetně snídaně
* servis concierge během dne
* denní úklid


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Poloostrov Papagayo / EL ALMA

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog