info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
DEVASOM KHAO LAK BEACH RESORT & VILLAS *****

Dovolená - Khao lak

DEVASOM KHAO LAK BEACH RESORT & VILLAS *****

Poloha

Devasom Resorts byl otevřen v prosinci 2018. Nabízí opravdovou pohostinnost, kouzlo místní kultury a malebného přírodního prostředí. Devasom je odvozen ze dvou sanskritských slov - „Deva“, což znamená andělé a „Ašram“. Tento jedinečný resort leží na pláži a je situován na kouzelném místě, kde se setkávají dva světy. Nachází se na břehu jedné z přírodních lagun na jedné straně a na druhé straně jsou nedotčené břehy s nejkrásnějším západem slunce na pláži Khao Lak. Devasom Khao Lak Beach Resort and Villas nabízí kromě nádherného prostředí také bazény s výhledem na moře, dvě restaurace podávající vynikající kuchyni thajskou a západní, plážový gril a bar, vinný sklípek, lázně a posilovnu. K dispozici je dokonce dětský klub, který zajistí, aby se malé děti bavily, zatímco si dospělí klienti odpočinou a uvolní se. Resort nabízí také kyvadlové autobusy, které denně přepravují hosty do a z nedalekého centra města Khao Lak.

Vybavení pokoje

Resort nabízí 69 pokojů a vil, které se nachází uprostřed bohaté tropické zahrady a kokosových hájů lemovaných Andamanským mořem a přírodní sladkovodní lagunou. Každý z nich nabízí malebný výhled na moře. Luxusní pokoje, bazénová apartmá a vily u bazénu jsou prostorné, plně vybavené a promyšleně navržené tak, aby odrážely okouzlující kulturu a starou architekturu jihovýchodní Asie. TYPY UBYTOVÁNÍ: Seaside Grand Deluxe - velikost 54 m2 Seaside Junior Suite with jacuzzi - velikost 62 m2 Seaside Pool Paradise Suite - velikost 105 m2 Vila s bazénem na pláži - velikost 150 m2 Rodinná vila s bazénem a 2 ložnicemi - velikost 190 m2

Stravování

Celodenní restaurace Takola | Vinárna podávající thajskou a západní kuchyni Devasom Beach Grill & Bar nabízí čerstvé mořské plody z grilu, středomořskou kuchyni a další

Pláž

Khuk Khak Beach 250 m

Sport a zábava

Dětský klub 24hodinová posilovna s vybavením Studio jógy „Knihovna“ salonek s internetovými stanicemi / vybranými uměleckými a kulturními knihami a romány Ve většině veřejných prostor je zdarma dostupné Wi-Fi Výlety na kole možné s průvodcem Lázeňské a wellness procedury Zdarma kyvadlová doprava do nebo z centra města Khao Lak 3krát denně Půjčovna aut / soukromá doprava na letiště Praní a lisování

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Poznámka:

ZAJÍMAVÁ MÍSTA: PTT Gas Station Khaolak 1,4 km Tsunami Memorial - Rue Tor 813 3,4 km Bangnieng Afternoon Market 3,8 km Krungsri Bank, Khaolak Branch 5,1 km Nangthong Supermarket 5,6 km McDonald Khaolak 5,8 km Sairung Waterfall 6,5 km Khaolak Tourist Information Centre 9,9 km Tublamu Pier 14,4 km Baan Nam Khem Pier 19,3 kmCena zahrnuje:

* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravu
* leteckou přepravu Praha-Phuket a zpět

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, bude-li v době Vaší rezervace nejnižší knihovací třída již vyprodána
* privátní transfer z/na letiště vč. asistence v angličtině, němčině nebo francouzštině (všechny výše uvedené služby na požádání zajistíme)


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Khao Lak / DEVASOM KHAO LAK BEACH RESORT & VILLAS *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog