info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
DER STEIRERHOF *****

Dovolená - Bad waltersdorf

DER STEIRERHOF *****

Poloha

5hvězdičkový hotel Der Steirerhof je situovaný v zahradě o výměře 60 000 m² se sady a vinicemi, 2 km od centra Bad Waltesdorfu a nachází se 62 km od letiště Štýrský Hradec.

Vybavení hotelu

Hotel Der Steirerhof má stylovou restauraci s terasou, odkud se otevírá panoramatický výhled, kde se podávají pokrmy mezinárodní kuchyně, včetně jídel připravovaných z bioproduktů. Dále je tu bar u bazénu, piano bar a vinný sklípek. Po celý den je v hotelu k dispozici čerstvé ovoce.

Vybavení pokoje

Hotel Der Steirerhof nabízí ubytování v klimatizovaných pokojích a apartmá s manželskou postelí velikosti King, satelitní TV a minibarem. Všechny mají luxusní koupelnu s ručníky, župany a pantoflemi a vlastní balkon nebo terasu.

Sport a zábava

Hotel Der Steirerhof nabízí dvou podlažní wellness centrum (3 000 m²) se 7 bazény a 10 saunami a první wellness v Rakousku určené výhradně pro ženy. V zahradě hotelu je jedinečný přírodní bazén se zónou pro nudisty, 2 sauny a velké záhony s bylinkami. Wellness centrum zahrnuje i kosmetické oddělení a působí v něm lékaři a tým čínských terapeutů. Hosté se mohou věnovat severské chůzi, vodní gymnastice, aerobiku, józe, chi kungu, lukostřelbě nebo se zúčastnit cyklistických výletů s průvodcem. V nabídce je i výuka plavání. Dále hoteloví hosté dostanou zdarma místní turistické a cyklistické mapy a mohou si tu bezplatně vypůjčit jízdní kola.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Bad Waltersdorf / DER STEIRERHOF *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog