info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
DENIS PRIVATE ISLAND *****

Dovolená - Ostrov denis island

DENIS PRIVATE ISLAND *****

Poloha

Malá skvrnka v Indickém oceánu obklopená úžasným bílým pískem, pouhých 375 akrů a vše je povoleno vidět a prozkoumat.
Denis Island je živoucí, dýchající ostrovní komunitou pro ty, kteří věří, že vracet se přírodě je jediný způsob, jak získat její odměnu na oplátku.
Je to místo, kde se můžete koupat podél pláží proslulých po celém světě svou nedotčenou krásou, šnorchlovat v útočišti mořských želv, spatřit některé z nejvzácnějších ptáků na zemi a vyrazit na sportovní rybaření na okraj kontinentálního oceánu… a to vše během jediného dne.


Tento resort se nachází cca 95 km severně od ostrova Mahé, transfer vnitrostátní letem trvá cca 30 min. Je obklopen nádhernou lagunou s bohatým podmořským životem, na souši velké lesnaté plochy, kde žijí endemické druhy ptáků.

Vybavení hotelu

Hostům je k dispozici restaurace, bar, vinný sklípek, recepce, knihovna, televizní a deskové hry, wellness centrum, dětské centrum.
V místním Activity centru si můžete objednat výlety s potápěním, rybářské výpravy aj.

Když přijedete, nenajdete signál pro svůj mobilní telefon. Na pokoji není internet. Žádná kabelová televize. Toto je pro vás, abyste se odpojili od digitálního rozptýlení a znovu se spojili s milovanými, které máte rádi, a se zemí, kterou s nimi sdílíte.

Vybavení pokoje

Najdete zde pouze 22 samostatně stojících cottage a vil s naprostým soukromím, roztroušených v různých docházkových vzdálenostech od pláže a oddělených přirozenou vegetací ostrova.
Prostorné pokoje odrážejí koloniální minulost Seychel, od nábytku a dřevěných podlah vyrobených v ostrovní truhlářské dílně jen pár set metrů od hotelu až po rafinovanou jednoduchost výzdoby. Venkovní koupelny a zahradní dvorky ve všech pokojích opět podléhají uklidňujícímu vlivu přírody.

1 plážová vila (325m²) - soukromá pláž, velký venkovní obývací a odpočinkový prostor se 2 alfresco sprchami, venkovní bazén, prostor pro grilování, velká manželská postel, obývací pokoj se 2 pevnými lůžky, stanice pro iPod, psací stůl, telefon s přímou volbou, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, minibar, vinotéka, žehlička se žehlícím prknem, klimatizace, stropní ventilátor, otevřená koupelna do soukromého prostranství, dvojitým umyvadlem, sprchou, vanou, WC, bidetem, vysoušečem vlasů.

9 beach front cottage spa (150m²) - přímo na pláži, s verandou a lehátky, denním lůžkem, slunečníkem a lehátky na pláži, velká manželská postel, obývací kout, stanice pro iPod, psací stůl, telefon s přímou volbou, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, minibar, vinotéka, žehlička se žehlícím prknem, klimatizace, stropní ventilátor, otevřená koupelna do soukromého prostředí, masážní a wellness zóna.

10 deluxe beach cottage (110m²) - otevřená terasa s lehátky a denním lůžkem vedoucí do soukromé zahrady a na pláž s lehátky, slunečníkem, velká manželská postel, obývací kout, stanice pro iPod, psací stůl, telefon s přímou volbou, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, minibar, vinotéka, žehlička se žehlícím prknem, klimatizace, stropní ventilátor, otevřená koupelna do soukromé zahrady.

2 beach cottage (90m²) - přímo u pláže, veranda s lehátky a slunečníky, velká manželská postel, obývací kout, stanice pro iPod, psací stůl, telefon s přímou volbou, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, minibar, vinotéka, žehlička se žehlícím prknem, klimatizace, stropní ventilátor, otevřená koupelna do soukromého prostředí.

Stravování

All inclusive zahrnuje:
* snídaně, obědy a večeře
* nápoje podávané v hlavní budově hotelu, lounge a baru u bazénu: pivo místní výroby, vybrané druhy nealkoholických nápojů, vybrané druhy sezónních džusů místní výroby, místní lihoviny (gin, vodka, rum a whisky), vybrané druhy bílých, červených a růžových vín rozlévané do skla, voda. (všechny nápoje se podávají pouze rozlévané!)
* čaj, káva, koláče a buchty podávané v baru (16-17 hod.)

V ceně all inclusive není zahrnuto:
* pokojový servis
* jídla podávaná v jiných restauracích mimo hotel
* všechny dovozové nápoje a džusy
* balená voda
* vína a sekty v hlavním nápojovém lístku
* koktejly
* minibar na pokojích
* cigarety a doutníky

Sport a zábava

Aktivity v ceně:
* kajaky
* vybavení na šnorchlování
* billiard
* tenis
* kola

Aktivity za poplatek:
* všechny druhy masáží, procedur
* potápění PADI

Dále se můžete procházet kolem ostrova, hrát tenis, kulečník, šachy. Můžete se připojit i k místním odborníkům na krmení vzácných ptáků, navštívit přednášku o historii ostrova a volně žijících živočiších. Dále můžete navštívit místní řemeslnou farmu Old Village, farmu a obří želví kolonii.
Okolní korálový útes Vám odhalí nesčetné formy života a ohromující kulisy. Jen pár kilometrů severně od ostrova rychle klesá mořské dno do oceánské hlubiny, kde v rámci potápění spatříte šílenou kaskádu života od řas až po velké ryby (želvy, rejnoci, útesoví žraloci, manty, tuňáci, delfíni, velryby aj.)

Náš názor

Vzácný klenot v safírovém moři.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Ostrov Denis Island / DENIS PRIVATE ISLAND *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog