info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
DAS LANDERER ****

Dovolená - Ladis

DAS LANDERER ****

Poloha

Hotel Das Landerer na vás čeká s prvotřídním prázdninovým potěšením přímo na sjezdovce hned vedle dolního terminálu Sonnenbahn. A tím se pohodlně dostanete do lyžařského areálu Serfaus-Fiss-Ladis a vzrušující letní turistické oblasti Sonnenplateau. Existuje zde také mnoho turistických a cykloturistických tras hledících přímo před dveře tohoto hotelu v Ladisu. Nejlepší restaurace a supermarket ve vesnici jsou vzdálené 5-10 minut chůze. A pouhých 200 m odtud čeká řada lyžařských a sportovních obchodů, které vás optimálně vybaví nejmodernějšími značkami a vysoce kvalitním vybavením pro vaši dovolenou v Serfaus-Fiss-Ladis. Prožijte svou dovolenou všemi smysly; stylově relaxujte na nejlepším místě v Serfaus-Fiss-Ladis, bráně do tyrolské lyžařské dimenze, nechte působit na vás horská panoramata v prvotřídním prostředí.

Vybavení hotelu

Vyhřívaná lyžárna Vodní svět s krytým bazénem Parkování přímo u hotelu Herna pro děti a mládež DAS LANDERER-SPA s různými saunami, parní lázní, infračervenou kabinou, relaxačními místnostmi

Vybavení pokoje

V hotelu je k dispozici několik typů pokojů, které jsou standardně vybavené koupelnou se sprchou, samostatným WC, kabelovou TV, telefonem, trezorem, ledničkou a wi-fi připojením k internetu.

Stravování

Pokud je snídaně nejdůležitějším jídlem dne, měla by být také nejlepší. Zdravá. Vydatná. Slaná nebo sladká. A co je nejdůležitější, plná rozmanitosti a z místního regionu. Přijďte ochutnat do snídaňové restaurace. Tajemství spočívá jak v odhodlání kuchyňského týmu v restauraci, tak v kvalitě používaných surovin. Pocházejí od místních zemědělců a výrobců potravin, kteří mají úplnou důvěru majitelů hotelu. Čerstvé ovoce, barevná sezónní zelenina a čerstvě sklizené alpské bylinky. Nejlepší chléb od pekaře a úžasně chutné sýry a maso. Vejce od šťastných kdákajících slepic z volného výběhu. Zdravé müsli a nejlepší mléko z pastvin. A samozřejmě neustále se měnící místní pochoutky.

Sport a zábava

Když západ slunce barevně zalije vrcholky hor, po vzrušujícím dni na sjezdovce nebo v krásném tyrolském horském světě, pak je na programu vaší dovolené odpočinek a relaxace v sauně nebo ve vodním světě. A jakmile hvězdná noční obloha konečně zahalí zářivě modrou, večer se stylově změní s návštěvou salonku, baru nebo rustikální Jägerstube. V létě můžete využívat saunu a parní lázeň. Těšte se na vodní svět s krytým bazénem. Odpočiňte si na panoramatické terase, v zahradě nebo v herně. K dispozici jsou také masáže a kosmetické procedury. Super-summer karty jsou k dispozici také na recepci.Cena zahrnuje:

* 4x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Ladis / DAS LANDERER ****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog