info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
D-RESORT ŠIBENIK ****

Dovolená - Dalmácie » šibenik

D-RESORT ŠIBENIK ****

Poloha

D-Resort Šibenik stojí vedle přístaviště jachet a nabízí stylové ubytování, moderní wellness centrum, bezplatné Wi-Fi a luxusní restauraci v horním patře s panoramatickým výhledem na Jaderské moře a Šibenik. Historické centrum Šibeniku s katedrálou svatého Jakuba, která je zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO je vzdálené 3,3 km. Můžete zde navštívit také mnoho restaurací a barů.

Vybavení hotelu

Můžete se těšit na prvotřídní lázeňský zážitek na míru, který vám poskytnou vysoce kvalifikovaní odborníci a terapeuti v tom nejklidnějším prostředí. Zdejší odborníci používají pouze exkluzivní a jedinečné produkty péče o pleť, jako jsou Bernard Cassiere &Thalgo.
Během svého pobytu v D-Resortu Šibenik si můžete užívat krásný nekonečný bazén o rozloze 220 m² s výhledem na přístav nebo nádherný bazén na břehu moře hned vedle Peninsula Grill & Baru. Vaše děti se zabaví také v dětském bazénu, kde jsou k dispozici plavecké vesty a pohodlná plovoucí "nudle".

Vybavení pokoje

D-Resort Šibenik se skládá z 63 luxusních pokojů, 6 apartmánů a 3 exkluzivních vil, které jsou navrženy pro maximální potěšení a ztělesňují sofistikovanou atmosféru celého resortu.

Stravování

Vychutnejte si mezinárodní a středomořskou kuchyni připravenou zdejšími šéfkuchaři z nejlepších místních surovin.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Dalmácie » Šibenik / D-RESORT ŠIBENIK ****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog