info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
COUSINE ISLAND SEYCHELLES *****

Dovolená - Ostrov cousine

COUSINE ISLAND SEYCHELLES *****

Poloha

Cousine Island je krásnou soukromou přírodní rezervací rozprostírající se na 25 hektarech ostrova, jež je 1 400 metrů dlouhý a 800 metrů široký. Otrov je vzdálen 15 minut letu helikoptérou od letiště v Mahé.

Vybavení hotelu

Cousine Island nabízí ubytování celkem ve čtyřech elegantních vilách vybudovaných ve francouzském koloniálním stylu. Vily jsou vzdáleny 30 metrů od pláže a pro zajištění naprostého soukromí jsou od sebe odděleny bujnou tropickou vegetací. Lahodné pokrmy kreolské, evropské a mezinárodní kuchyně si hosté mohou vychutnat v příjemné otevřené místnosti určené pro servírování jídla, která se nachází v hlavní budově, dále zde naleznete bar, lounge, multimediální knihovnu, malé rustikální spa centrum, venkovní bazén, tělocvičnu a konferenční místnost.

Vybavení pokoje

Každá vila poskytuje hostům 175 m² a krásný výhled na oceán. Vily jsou velmi vkusně vybaveny pohodlným nábytkem, mají klimatizaci, disponují prostornou ložnicí s výhledem na oceán, obývací částí, koupelnou se dvěma sprchami, dvěma umyvadly a jacuzzi, dále zde naleznete venkovní sprchu, satelitní TV, DVD přehrávač, telefon a prostornou verandu s příjemným venkovím sezením.

Sport a zábava

Cousine Island nabízí svým hostům podívat se na okolní ostrovy, vyzkoušet si můžete plachtění, rybaření, potápění, šnorchlování, kajaky, výlety helikoptérou, pozorování ptáků a delfínů. Můžete se také zapojit i do aktivit ochrany přírody, jako je sázení stromů, monitorování želv apod.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Ostrov Cousine / COUSINE ISLAND SEYCHELLES *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog