info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
CORFU HOLIDAY PALACE *****

Dovolená - Kanoni

CORFU HOLIDAY PALACE *****

Poloha

Corfu Holiday Palace, je jediným hotelem na ostrově s přímým výhledem na známý ostrůvek Pontikonisi a klášter Marie Vlacherny, a pouhé 4 km od historického města Korfu ( památka UNESCO). Je postavený v Kanoni na ploše s 45.000 metrů čtverečních, na poloostrově s přírodními krásami borovic, cypřišů, eukaliptů a magické pláže se zeleno-modrými vodami.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelů Corfu Holiday Palace patří recepce, plážová restaurace/bar, restaurace/bar u bazénu, sushi bar, coctail bar/restaurace, a la´carte grill restaurace, venkovní bazén s mořskou vodou, vnitřní bazén, konferenční místnosti, Health Club, parkoviště, wifi připojení k internetu v lobby, 4 dráhy na bowling, stolní tenis.

Vybavení pokoje

Hotel Corfu Holiday Palace má k dispozici celkem 263 pokojů a suit, které nesou moderní prvky klasické elegance, harmonie a vřelé atmosféry. Všechny pokoje jsou standardně vybavené koupelnou/WC, klimatizací, SAT-TV, telefonem s přímou volbou, trezorem (za poplatek), wifi připojením k internetu (za poplatek), minibarem (za poplatek), vysoušečem vlasů, balkonem s posezením, elektronickým uzamykacím systémem.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Pláž

Snadný přístup na pláž hotelovým výtahem.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Kanoni / CORFU HOLIDAY PALACE *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog