info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
COMO CASTELLO DEL NERO *****

Dovolená - Chianti

COMO CASTELLO DEL NERO *****

Poloha

V srdci renesanční Itálie poskytuje COMO Castello del Nero nádhernou relaxaci v malebné přírodě. Toskánsko je země renesančního umění, se šikmými věžemi a bílými lanýži. Toskánsko má také mnoho historických atributů. Meandrujte dlážděnými ulicemi a poseďte v excentricky vyhlížející restauraci, zarezervujte si prohlídku vinařské oblasti a ochutnejte vynikající vína. COMO Castello Del Nero se nachází hluboko v kopcích Chianti, vzdálených od klenotních měst Florencie a Siena, kde můžete objevovat některé z nejlepších světových galerií, architektury a nakupování. Toskánsko je také světově proslulé svými vinicemi a okouzlujícími stráňovými městy, která lze snadno prozkoumat z našeho dostupného místa. Kromě kulturních zájezdů a výletů po Toskánsku se budete moci ponořit do toskánské kultury s řadou zážitků, které se odehrávají v hotelu - od kurzů vaření a lanýžů až po hvězdářství a ochutnávky vín. COMO Castello del Nero je místem, kde si skutečně odpočinete .

Vybavení pokoje

V hotelu COMO Castello Del Nero je 50 pokojů a apartmá, každá z nich navrhla Paola Navone tak, aby odrážela vzdušnou, pared-back estetiku. Interiéry jsou prostorné a laděné, s 19 nemovitostmi, 13 místnostmi Tavarnelle, 10 apartmámi Tavarnelle a třemi pokoji Heritage, z nichž mnohé mají výhled na okolní kopce a jezera. COMO Suite a COMO Terrace Suite nabízejí to nejlepší v toskánském ubytování s rozsáhlým obývacím prostorem, vzácnými freskami z 18. století a panoramatickým výhledem.

Stravování

V COMO Castello Del Nero se nachází tři restaurace, od Michelin-starred La Torre až po neformální La Taverna. Každá restaurace používá produkty z toskánské oblasti k výrobě chutné a zdravé kuchyně.

Sport a zábava

COMO Shambhala Wellness COMO Shambhala Retreat je elegantní svatyně pro léčebné procedury včetně masáží, jógy a Guinotových faces. Termální apartmá nabízejí revitalizační zážitek s osvěžující ledovou fontánou, jemnou saunou, aromatickou parní lázní a vyhřívaným vitálním bazénem. Vyhřívaný venkovní bazén o délce 25 metrů (otevřený pouze v létě) je ideální pro mírné cvičení, zatímco naše tělocvična poskytuje prostor pro cílená cvičení. Prostorná relaxační oblast nabízí dalekosáhlý výhled na toskánské pralesy a zeleň okolních svahů.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Chianti / COMO CASTELLO DEL NERO *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog