info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
COLCA LODGE SPA & HOT SPRINGS

Dovolená - Valle del colca

COLCA LODGE SPA & HOT SPRINGS

Poloha

Zveme vás do jedné z nejpozoruhodnějších oblastí Peru, abyste pocítili zvláštní její energii: údolí Colca. Místo, kde se řeka setkává s nebem, slunce s měsícem a mysl s tělem. Tento hotel se nachází 3 250 metrů nad mořem a 2,5 hodiny od města Arequipa. Je uhnízděný mezi stovkami travnatých teras dávných Inků a jeho design byl ovlivněn tak, aby doplňoval jeho okolí. Jen málo míst na Zemi má to štěstí být požehnáno tak krásným přírodním prostředím a horkými prameny tak zvláštní kvality, jaké najdete zde v Colca Lodge.

Vybavení pokoje

Colca Lodge má k dispozici 45 pokojů v rustikálním stylu, z nichž všechny mají výhled do údolí, na hotelové zahrady a terasy. Většina z nich má kreativní systém vytápění využívající kamenné desky vyzařující teplo ohřívané zdejšími vlastními zdroji z geotermální energie - s minimálním dopadem na životní prostředí. S jednoduchou výzdobou, doškovými střechami a některými zdmi postavenými z nepáleného dřeva, nabízí Colca Lodge 19 dvoulůžkových a 17 třílůžkových nebo čtyřlůžkových pokojů, 1 rodinné apartmá, 1 manželské apartmá a 1 panoramatické apartmá. Mají zde také 6 apartmánů „Adobe“ - pokoje typu „Junior Suite“ - vkusně laděné s okolím a relaxačními terasami s nádherným výhledem. WIFI k dispozici ve všech pokojích a ve společných prostorách hotelu.

Stravování

Ve večerních hodinách je k dispozici několik gurmánských možností stravování, můžete ochutnat alpandinskou kuchyni v hlavní restauraci nebo grill bar, který nabízí peruánské speciality podávané na břehu řeky Colca.

Sport a zábava

Čtyři bazény, které se nacházejí na břehu řeky, jsou obvykle během období dešťů (leden a únor), kdy řeka stoupá, několik dní uzavřeny. Bazény zásobují přírodní prameny, které produkují vodu při teplotách až 80°C a jsou bohaté na minerály prospěšné pro zdraví - zejména lithium, prvek, který podporuje relaxaci. Návrh bazénů byl pečlivě propracován tak, aby se minimalizoval zásah do okolního přírodního prostředí. K jejich konstrukci byly použity pouze místní materiály (kámen, hlína a sláma), které vytvářejí kouzelné prostředí, které vás přenese do jiné dimenze, zejména v zimních nocích pod působivou hvězdnou oblohou na jižní polokouli. Spa Eco Thermal byly pečlivě navrženy tak, aby poskytovaly jedinečný zážitek pohody, pohodlí a relaxace uprostřed přírodního prostředí a bukolické krajiny na břehu řeky Colca. Slovo SPA je pro některé odvozeno od názvu belgické lokality s množstvím horkých pramenů, zatímco pro jiné pochází z počátečních písmen latinského výrazu sanitas per aquam. Spa Eco Thermal začíná všechny své terapie ve vlastním bazénu - ať už jde o masáže, terapie nebo ošetření obličeje. Tento detail spolu s působivým výhledem na údolí Colca jako nesrovnatelnou přírodní kulisou zaručuje, že si zdejší hosté užijí jedinečný přírodní relaxační zážitek, který pak pokračuje v pečlivých rukách místního ochotného personálu.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Valle del Colca / COLCA LODGE SPA & HOT SPRINGS

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog