info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
CHRISTIANIA VAL D´ISERE *****

Dovolená - Val d´isere

CHRISTIANIA VAL D´ISERE *****

Poloha

Hotel Christiania má ideální polohu s nádherným výhledem na hory vůči stanicím vleků a lanovek a cvičným svahům, jejichž vzdálenost představuje zhruba 80 m od hotelu. a udržuje tradici pozorných a vytříbených služeb v jedinečném zařízení zaměřeném na pohodlí a eleganci. Patří mezi nejoblíbenější hotely v samotném centru střediska Val d´Isère.

Vybavení hotelu

K hotelovému komfortu přispívá recepce, prádelna, restaurace, bar, slunečná terasa s panoramatickým výhledem do okolí, úschovna lyží, konferenční místnost, společenská místnost s krbem, restaurace, bar dětský koutek pro děti od 4 do 10 let. Vaše maximální pohodlí zaručí lázeňské hotelové centrum s vnitřním vyhřívaným bazénem a kouzelným výhledem na vrcholky hor, saunou, salonem krásy spolupracujícím s nejlepšími francouzskými kosmetickými značkami, kvalifikovanými maséry a fitness centrem.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou nákladně a velmi vkusně zařízené mají k dispozici koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem a vysoušečem vlasů, trezor, WC, kabelovou televizi, telefon a vysokorychlostní internetové připojení. Typy pokojů: Pokoje typu „A“ (25-30m2)-jsou umístěny v rozích budovy a skýtají tak neopakovatelný pohled na lyžařské svahy. Některé z těchto pokojů mají samostatný prostor s patrovými postelemi navíc, které jsou vhodné pro ubytování dětí mladších 7 let. Některé mohou být propojeny se sousedícími pokoji. Pokoje typu „B“ (25-27m2)- tyto pokoje s balkonem jsou orientovány na jih a jihovýchod. Některé z těchto pokojů mají samostatný prostor s patrovými postelemi navíc, které jsou vhodné pro ubytování dětí mladších 7 let. Některé mohou být propojeny se sousedícími pokoji. Pokoje typu „C“ (22-25m2)- tyto pokoje jsou orientovány buď na sever tzn. s pohledem na vesnici, nebo na západ tzn. s výhledem na Olympijský svah Bellvedere. Některé z těchto pokojů mají samostatný prostor s patrovými postelemi navíc, které jsou vhodné pro ubytování dětí mladších 7 let. Některé mohou být propojeny se sousedícími pokoji. Pokoje typu „D“ (20m2)-tyto malé dvoulůžkové pokoje byly nedávno plně renovovány, jsou velmi útulné díky svému dřevěnému obložení. JUNIOR suity (28-33 m2)- jsou situovány v západní a jihovýchodní části hotelu. Tyto prostorné dvoulůžkové pokoje mají navíc k dispozici obývací kout a rozkládací gauč vhodný pro 1 dítě. Mohou být propojeny s některým z pokojů typu A, B, nebo C. SUITY (55 m2)- vhodné až pro pětičlennou rodinu, jsou umístěny v západní a jihovýchodní části hotelu. Skládají se z dvoulůžkové ložnice s obývacím koutem a rozkládacím gaučem, dalšího dvoulůžkového pokoje s koupelnou navíc a dvou oddělených WC.

Stravování

Snídaně formou bohatého bufetu. Možnost přikoupení polopenze. Večeře se skládají z pěti chodů, každý den výběr z prvotřídního menu.

Sport a zábava

Kromě klasického lyžování na svazích Val d´Isère, můžete využít i dalších aktivit, které toto populární středisko nabízí. Za zmínku stojí např. jízda na lyžařských skútrech, jízda na ledě, zimní horská turistika, psí spřežení aj. Samotný hotel nabízí vynikající služby lázeňského centra určenému k vaší relaxaci.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Val D´Isere / CHRISTIANIA VAL D´ISERE *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog