info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
CERF ISLAND RESORT *****

Dovolená - Ostrov cerf

CERF ISLAND RESORT *****

Poloha

Hotelový resort Cerf Island se nachází na soukromém ostrově Cerf, cca 15 minut lodí od Mahé. Ostrov leží v mořském národním parku v oblasti Saint Anne, kde jsou rozsáhlé přírodní korálové útesy, tudíž jsou zde ideální podmínky pro šnorchlování. Ostrov je dlouhý 1,5 kilometru a téměř jeden kilometr široký.

Vybavení hotelu

Celý resort Cerf Island Resort je vybudovaný ze dřeva a v kombinaci bujného porostu a krásných stylových dřevěných budov navozuje prostředí pro robinsony, milující klid a především přírodu. V hotelu Cerf Island Resort je bar, restaurace, internet, bazén, bezpečnostní schránky a lázeňská zařízení. Vodní sporty- kajaky, rybaření, šnorchlování.

Vybavení pokoje

Hotelový resort nabízí k ubytování 12 vilek (dřevěných domečků na kůlech, vybudovaných uprostřed místní vzrostlé vegetace), které se rozkládají po celém areálu.V hotelových pokojích Cerf Island Resort je klimatizace, ventilátor, koupelna se sprchou, soukromá terasa, televize, telefon, minibar, osobní trezor, zařízení na přípravu kávy a čaje, vysoušeč vlasů. Všechny domečky jsou ukryté ve vzrostlém porostu a nabízí výhled do okolní džungle.

Stravování

Polopenze nebo plná penze - snídaně a obědy formou bufetu, večeře výběrem z menu.

Sport a zábava

V ceně ubytování je zdarma šnorchlování, kajak a šlapadla. Za poplatek je potápění, výlety lodí a za šnorchlováním, procházky v přírodě s průvodcem a mini spa.

Poznámka:

Maximální doba pobytu na ostrově je 7 nocí !

Poznámka:

Hotel neakceptuje dětí do 7 let.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Ostrov Cerf / CERF ISLAND RESORT *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog