info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
CASTELLO BANFI IL BORGO *****

Dovolená - Poggio alle mura

CASTELLO BANFI IL BORGO *****

Vybavení hotelu

V Castello Banfi - Il Borgo najdete vytříbenou a exkluzivní atmosféru, kde si můžete odpočinout ponořeni v toskánské krajině, na jednom z nejstarších, evokativních a nejlépe dochovaných míst. Z vnějšku lze ocenit historický toskánský architektonický styl nezměněný v průběhu staletí; zatímco nedávné renovace obohatily interiér o všechny moderní vymoženosti. Uvnitř se pečuje o každý detail, což potvrzuje úplnou oddanost pohody hostů a uspokojení jejich všech přání.
Stín pergoly a vůně láskyplně pěstovaných bílých růží nabízí klidný prostor, z něhož mohou hosté obdivovat nádherné panorama okolních kopců.
Venkovní vyhřívaný bazén nad vinicemi s odrůdou Sangiovese, které produkují prestižní cru Poggio alle Mura Brunello di Montalcino.
Hosté mohou navštívit vinný sklípek Cantine Banfi a získat slevy na víno. Všem je nabídnuta bezplatná ochutnávka 3 různých vín odrůdy Sangiovese.
Klidný salonek (čítárna) s výhledem na vnitřní nádvoří Castello, nabízí vřelou a klidnou atmosféru. Zařízení, které je rafinované a elegantní, je ideálním prostředkem pro plné oddávání se čtení, relaxaci a ochutnávání prestižního vína Castello Banfi.

Vybavení pokoje

Každý z bohatě zdobených pokojů a apartmá je výrazně navržen s originálními, zdobenými a ručně vyráběnými prvotřídními tkaninami a exkluzivním příslušenstvím, které podtrhují neodmyslitelnou eleganci Il Borgo. Celé prostory byly zařízeny a vyzdobeny Federicem Forquetem, jedním z nejznámějších architektů v celé Itálii.

Stravování

Restaurace s klenutými stropy a starožitnými lustry podává místní speciality k obědu a večeři. Snídaně probíhá formou bufetu.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Poggio alle Mura / CASTELLO BANFI IL BORGO *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog