info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
CASTEL FRAGSBURG *****

Dovolená - Merano

CASTEL FRAGSBURG *****

Poloha

Nejmenší 5* hotel v Jižním Tyrolsku, to je Castel Fragsburg, který se nachází v Dolomitech a je posazený vysoko nad historickým a lázeňským městem Meranem. Má nejvíce hodin slunečního svitu v celé zemi. Je obklopen divokými vinicemi a zasazen do kouzelné zahrady, která se rozkládá na ploše 40 000 metrů čtverečních. Všude kolem kvetou vistérie, růže a hortenzie.
Ostrý vysokohorský vzduch proudí shora a mísí se se zlatým středomořským sluncem.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří gurmánská restaurace Prezioso, snídaňová restaurace Royale, Alchemist Spa - Castellum Natura, pavilon na jogu, venkovní vyhřívaný bazén s jacuzzi, půjčovna e-biků, heliport, wifi připojení k internetu zdarma, soukromé parkoviště.
Místo, kde se umně kombinuje jednoduchý alpský komfort se smyslným středomořským vkusem. Historický hotel, který má nejen svůj vlastní smysl pro styl, ale také svou vlastní filosofii - skvělý život. Tato filozofie inspiruje lidi, aby se blíže podívali na věci, které se zdají známé, a objevily v nich něco nového. Například zde vymysleli první alchymistický koncept lázní na světě: „Castellum Natura“ je zde Merano Spa a nabízí omlazující procedury a speciálně vytvořené, čerstvě připravené produkty, které jsou založeny na starodávných znalostech jihotyrolských bylin a přírodních ingrediencí předávaných přes generace.

Vybavení pokoje

Hostům je k dispozici celkem 20 pokojů, z toho 6 Junior Suite, 6 Deluxe Suite, 1 Adlerhorst Suite, 7 Suite Royale.
Všech dvacet apartmá má svůj vlastní pečlivě vybraný styl a elegantně navržený charakter. Je těžké je klasifikovat podle velikosti nebo příslušenství, takže místo toho různé kategorie odrážejí jejich individuální kouzlo a jedinečnou magii.

Sport a zábava

Zažijte soukromé lekce jógy, meditace, dechová cvičení a relaxaci s hudbou s Bellé Florou, v pavilonu jógy mezi stromy v Sanctuáriu, nebo si dopřejte hluboce relaxační a transformující rituál krásy v místních alchymistických lázních - Castellum Natura, kde jsou všechny elixíry pečlivě připravovány z čerstvě natrhaných místních květin a bylin.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Merano / CASTEL FRAGSBURG *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog