info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
BOROVICA WELLNESS HOTEL ****

Dovolená - Štrbské pleso

BOROVICA WELLNESS HOTEL ****

Poloha

Wellness hotel Borovica se nachází v srdci Vysokých Tater ve Štrbském Plese, nejvýše položené vesnici v Tatrách, 1 km od autobusového a vlakového nádraží Štrbské Pleso a 1,5 km od jezera Štrbské Pleso. K dispozici je bezplatná kyvadlová doprava do lyžařského areálu.

Vybavení pokoje

Absolutní odpočinek, ticho a luxus. Pokoje s vybavením nejvyššího standardu. Hotel Borovica nabízí ubytování v 50 luxusně zařízených pokojích, z toho je 11 apartmánů. Pokoje jsou komfortně zařízené a jsou vybavené interaktivní TV, připojením k internetu, telefonem s přímou volbou, minibarem a trezorem.

Stravování

Tradiční slovenská a evropská kuchyně s důrazem na sezónnost, lokálnost a tradice,které jsou základem hotelové gastronomie. Tým špičkových kuchařů vám připraví gurmánský zážitek a vykouzlí blažený úsměv na tváři každý den.Skladba jídel a večerních menu je pestrá a připravovaná s ohledem na koncepci wellness a well-being služeb hotelu. Kromě hlavní restaurace si hotelové speciality můžete vychutnat v lobby baru, vinotéce či koňakovém baru. Hotelové vinotéka je jedna z nejlepších v celých Vysokých Tatrách a jejich someliéři vám rádi doporučí i vína světových kvalit. Na své si zde přijdou i milovníci doutníků, jejichž pestrá nabídka se výborně doplňuje s exclusivními značkami koňaků, whisky, brandy či rumu.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Štrbské Pleso / BOROVICA WELLNESS HOTEL ****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog