info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
BOM SUCESSO RESORT *****

Dovolená - Obidos

BOM SUCESSO RESORT *****

Vybavení hotelu

Bom Sucesso Resort je modelem spojení moderní architektury s okolní přírodou. Městské domky a vily jsou postaveny v okolí mistrovské osmnáctky. Z resortu se nabízí nádherný výhled na lagunu Óbidos. Celý resort zahrnuje plochu 1 576 210 m2 a zahrnuje 601 domků a vilek, nabízí různé druhy služeb jako např. prádelnu, hlídání dětí, obchody, kyvadlovou dopravu, lékařskou a veterinární péči. V resortu je možnost různého sportovního vyžití - golf, tenis, fotbal, vodní sporty. Hosté si mohou zaplatit lekce tenisu.

Vybavení pokoje

Městské domy jsou navrženy pro komfort ubytovaných hostů. Každý z domků má obývácí pokoj s krbem, televizí a DVD přehrávačem. V obývacím pokoji se dále nachází jídelní kout. Kuchyn je plně oddělená a vybavená. Venku najdete privátní terasu, ze které je východ do společné zahrady a k bazénu.

Sport a zábava

Osmnáctijamkové mistrovské hřiště Guardian Bom Sucesso Golf bylo otevřeno v září 2008, má PAR 72 a rozkládá se na ploše 600 000 m2. První devítka je posazena na poměrně rovném terénu, druhá je mírně kopcovitá a nabízí hráčům nádherné výhledy na okolí. Hřiště je určeno zejména pro delší hráče a ty s nižším handicapem, z bílých odpališť je dostatečně náročné na to, aby prozkoušelo dovednosti i těch nejlepších světových hráčů.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Obidos / BOM SUCESSO RESORT *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog