info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
BLUE LAGOON RESORT *****

Dovolená - Řecko

BLUE LAGOON RESORT *****

Poloha

​Hotel se nachází ve středisku Lambi, pouze 1,5 km od města Kos a od krásné písčité pláže 75 – 400 m.

Vybavení hotelu

Moderní hotelový komplex je tvořen  hlavní budovou , dalšími šesti přilehlými dvoupatrovými budovami v hlavní části (rekonstrukce v letech 2006-2008)  a hotelovou částí Satellite skládající se ze tří budov (rekonstrukce v roce 2009). Část Satelite leží asi 200 m od hlavní budovy a k dopravě po areálu je možno využít pravidelné hotelové dopravy. Část resortu je vyčleněna pro rodiny s dětmi nebo naopak pouze pro dospělé osoby. Každá tato část je vždy přizpůsobena cílové skupině tak, že si každý může maximálně užít buď zábavu s dětmi u bazénu či herně nebo naopak klid a relaxaci. Klienti zde mohou využít velký sladkovodní bazén s jacuzzi a dětský bazén s pool barem, lehátka se slunečníky a plážové osušky jsou pro klienty bez poplatku, na pláži za poplatek. K vybavení patří také restaurace s terasou, à la carte restaurace, několik barů, tenisové kurty, minimarket, herna, biliár, internetový koutek. Pro děti zajišťuje hotel pestrý program miniklubu, je tu dětský bazén, skluzavka a hřiště. Animační tým připravuje po celý den pestré programy včetně vodního aerobiku a zábavných večerů.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou vybavenou koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, TV se satelitním příjmem a rádiem, chladničkou nebo na vyžádání minibarem. Na pokojích je též možnost připojení na internet (za poplatek). Všechny pokoje mají také balkón.. Výhled na bazén a moře za příplatek. Trezor na pokoji (za poplatek cca 3€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

​all inclusive

Sport a zábava

Zdarma hotel nabízí animační programy, nepravidelné večerní programy, fitness centrum, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), stolní tenis, volejbal, basketbal, mini fotbal, plážový volejbal, boccia, saunu, páru. Za poplatek SPA centrum, masáže, centrum krásy, biliár, vodní sporty na pláži, půjčovna kol (v blízkosti hotelu).

Náš názor

​Svojí polohou, členěním a kvalitou ubytování je hotel vhodný pro všechny; kteří touží strávit krásné chvíle v příjemném prostředí nedaleko města.Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Kos-Praha
* privátní transfer z/na letiště
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
* služby českého delegáta

Cena nezahrnuje:

Pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu.

* turistickou taxu 3,-Eur/noc/ hotel 4
* - platba v hotelu
* turistickou taxu 4,-Eur/noc/ hotel 5
* - platba v hotelu


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Řecko / BLUE LAGOON RESORT *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog