info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
BELMOND RIO SAGRADO *****

Dovolená - Urubamba valley

BELMOND RIO SAGRADO *****

Poloha

Belmond Hotel Rio Sagrado leží na břehu řeky Urubamba pod obrovskými vrcholy peruánských And v posvátním údolí Urubamba nedaleko Machu Picchu.

Vybavení hotelu

Hluboko dole v údolí pod posvátnou svatyní Machu Picchu na Vás čeká další zázrak v podobě hotelu Belmond Hotel Rio Sagrado.Zaplavat si můžete ve vyhřívaném bazénu nebo si dopřejte lázeně Mayu Willka v andském stylu. Při pozorování plachtících ptáků jabber nad hlavou a poslouchání šepotu větru ve smaragdových korunách stromů zde najdete vlastní harmonii těla i duše.

Vybavení pokoje

Zelené pastviny resortu jsou poseté pokoji, apartmá a vilkami, z nich každý se může pochlubit peruánským bavlněným povlečením, výhledem na řeku a vyhřívanými dřevěnými podlahami.

Stravování

Snídaně se podává formou bohatého bufetu. Restaurace El Huerto připravuje chutnou peruánskou kuchyni skládající se z místních organických produktů a koření.

Sport a zábava

Výlety po Incké stezce, rafting na řece a samozřejmě návštěva svatyně Machu Picchu - to je jen pár dobrodružství, kterých se zde můžete zúčastnit ...
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Urubamba Valley / BELMOND RIO SAGRADO *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog