info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
BELMOND  HOTEL MONASTERIO *****

Dovolená - Cuzco

BELMOND HOTEL MONASTERIO *****

Poloha

Hotel Belmond Monasterio se nachází v srdci historického města Cusco, známého svými jedinečnými směsicemi španělských a inckých kultur, v Andách vysoko nad 3000 metrů nad mořem.
Nabeť zde byl od roku 1592 kláštěr, Belmond Hotel Monasterio si zachovává kouzlo a atmosféru, která existovala po celá staletí a zároveň se pochlubila reputací jednoho z nejlepších světových hotelů. Hotel Belmond Hotel Monasterio je ideálním výchozím bodem, odkud můžete objevovat lahůdky Cusco a starobylé zříceniny Machu Picchu. Nabízí vynikající služby v krásném bezvadném okolí. Toto jedinečné hotelové muzeum je architektonickým pokladem postaveným na základech Inků s krásnou kaplí zdobenou mimořádnými zlatými ozdobami. Kombinuje slavnost koloniálního kláštera s luxusem, elegancí, komfortem a vynikající kvalitou moderního pětihvězdičkového hotelu.

Vybavení hotelu

Budova, ve které je umístěn Belmond Hotel Monasterio, je ponořena do historie a hostí svou vlastní uměleckou sbírku. Nemusíte tedy cestovat daleko, abyste nasákli místní kulturu. Vyberte si relaxační aromaterapie nebo omlazující thajské masáže v hotelovém lázeňském centru. Historická budova nabízí jedinečnou kulisu pro konference, team building či incentivní akce. Nádherná barokní kaple a klášterní nádvoří je úžasným romantickým prostředím pro svatební obřad.

Vybavení pokoje

Pokoje typu Superior a Deluxe mají okouzlující koloniální interiéry, postele o velikosti king nebo dvě oddělená lůžka a luxusní mramorovou koupelnu. K dalšímu vybavení náleží psací stůl a židle, klimatizace/topení, LCD TV a DVD přehrávač, iPod dokovací stanice a bezdrátové připojení k internetu.

Stravování

Užijte si klasickou mezinárodní kuchyni, kde najdete čerstvé, místní suroviny, v příjemném a intimním prostředí restaurace El Tupay. Vychutnat si zde také můžete jemné aperitivy, kreativní koktejly, nebo si vybrat z vín světových etiket. Uhnízděna v ambitu s výhledem na zelené nádvoří, Illariy Restaurace nabízí krásné prostředí pro rafinovaný kulinářský zážitek a Deli Monasterio nabízí autentickou chuť Peru.

Sport a zábava

Ať už si užijete rafting na divoké vodě nebo čtyřdenní trek přes Sacred Valley, je tu spousta další zábavy jen kousek od hotelových zdí. Hotelový tým Vám může zajistit prohlídky místních památek, kulturní výlety, kurzy tradičních řemesel nebo odpolední vaření místních specialit s šéfkuchařem.
Lázeňské zařízení
Masáže a koupelnový komorník
Ballooning, horký vzduch - lety jsou přes posvátné údolí Inků
Ekologický cestovní ruch
Prohlídky deštných pralesů a rafting na bílé vodě
Turistika
Incan Trail
Jízda na koni
Jízda na koni přes zříceniny

Pro děti

Dětské programy
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Cuzco / BELMOND HOTEL MONASTERIO *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog