info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
BAGLIONI RESORT MALDIVES *****

Dovolená - Dhaalu atol

BAGLIONI RESORT MALDIVES *****

Poloha

Luxusní Baglioni Resort je kousek ráje s italským šarmem. Zde se přírodní nádhera Malediv v nedotčené podobě setkává s jedinečným nezapomenutelným stylem Baglioni Hotels & Resorts. Vše pro nezapomenutelnou dovolenou, široký výběr sportovních, relaxačních a gurmánských zážitků.

Vybavení hotelu

Tři sofistikované restaurace, bar u bazénu, lázně hluboko v nedotčené přírodě s pavilonem jógy pro cvičení jógy a meditace a skvělé potápěčské centrum. Nechybí ani dětský klub pro mládež ve věku od 3 do 12 let s bohatým programem her, sportovních a vzdělávacích aktivit.

Vybavení pokoje

Elegantně zařízené vily jsou obklopeny úžasnými krásnými plážemi, kokosovými palmami, křišťálově čistou vodou a úchvatným výhledem na západ slunce. Toto krásné ubytování bylo vytvořeno s proslulým italským důrazem na detail - s použitím materiálů a designových technik pro optimální udržitelnost při maximálním využití přírodního prostředí a jeho všeobjímající krásy. Hotel nabízí ubytování ve 3 typech plážových vilek a 4 typech vodních vilek. Bez ohledu na to, kterou vilu si vyberete, slibujeme, že nebudete chtít odjet domů.

Stravování

Užijte si luxusní stolování s výběrem z celosvětových kuchyní. Od snídaně až po večeři, vynikající stravovací možnosti, které vyhovují vaším chutím. Vyberete si z řady lahůdek a zažijete vynikající kulinářské zážitky s italským nádechem. Ochutnejte skvělou kuchyni za obdivu oslnivých výhledů na obklopující křišťálové vody Indického oceánu.

Sport a zábava

Objevte jedinečné zážitky, které dodají vašemu pobytu chuť. Ponořte se k nedotčeným útesům na nádherném ostrově Maagau ve společnosti mant a mořských želv. Užijte si svůj oblíbený sport nebo se připojte k živým lekcím vaření. PADI Gold Palm Five Star Dive Center je strategicky umístěno daleko od přeplněných atolů, aby vám při prozkoumávání tohoto nádherného útesu nabídlo svět výjimečných zážitků. Centrum, které provozuje Alessia Pagani, italská odbornice na potápění a mořská dna na Maledivách, má pro každého něco, od začátečníků až po profesionály, jednotlivě i ve skupinách. Vzpomínky, které vytvoříte, určitě vydrží na celý život. Zažijte skutečně autentické Maledivy v Baglioni SPA, pravé italské oáze hluboko v srdci nedotčené přírody. Objevte procedury a exkluzivní služby tohoto letoviska a nechte se uklidnit pocitem klidu v tomto blaženém přírodním prostředí. S jedinečným designem se SPA chlubí dřevěnými pavilony pod širým nebem pro individuální a skupinová ošetření, pavilonem pro jógu, meditace a dýchání a dobře vybavenou posilovnou. Relaxujte a regenerujte tělo i duši díky luxusním rituálům maledivské tradice.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Dhaalu Atol / BAGLIONI RESORT MALDIVES *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog