info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
AZORIS FAIAL GARDEN RESORT ****

Dovolená - Ostrov faial

AZORIS FAIAL GARDEN RESORT ****

Poloha

Nad hlavním městem Horta ostrova Faial leží komplex budov s krásným výhledem do zahrad a na moře - Azoris Faial Resort Hotel.
Panoramatický výhled rozprostírající se na přístav, oceán a sousední ostrov Pico slibuje, že vás oslní každý den od východu do západu slunce. Tento hotel se nachází 5 minut chůze od centra města a slavné kavárny Café Peters a těží z jednoho z nejidyličtějších míst na ostrově Faial, kde můžete prožít dny skutečného ponoření se do jedinečné přírody, která vybízí k romantice nebo introspekci.
Útulné a klasické interiéry s nádechem nostalgie připomínající kosmopolitní časy města Horta na počátku 20. století.

Vybavení hotelu

Azoris Faial leží v rozlehlé zahradě, skládá se z hlavní budovy a 6 dalších domů. V hlavní budově je recepce s trezorem, restaurace s panoramatickým výhledem, bar, společenská místnost s koutem s televizí, konferenční místnost, salon krásy a výtah.

Vybavení pokoje

V hlavní budově a půvabných vilách ve svěží zahradě se nachází 131 pokojů. Většina pokojů superior má balkon, ze kterého si můžete vychutnat ten nejlepší výhled - na moře a impozantní ostrov Pico.
K dispozici je vám také fén, zvětšovací zrcadlo na make-up, ručník, sprchový gel a šampon a uzamykatelná schránka na cenné věci.
Můžete si také vypnout mobilní data - Wi-Fi je v celém hotelu zdarma a nabízí přístup k tisícům časopisů a novin v aplikaci PressReader! Je možné požádat o dětskou postýlku - zdarma pro děti do 2 let - v závislosti na dostupnosti - je tedy nutné o ni požádat předem při rezervaci.

Stravování

Restaurace Varanda da Horta s výhledem na moře v centrální části je ideálním místem, kde můžete začít den, a kde se podávají snídaně formou bufetu plné rozmanitých pokrmů, nebo jej zakončit vynikající večeří a vychutnat si příjemné chvíle ve dvou. Objevte zdejší menu s pokrmy, které ctí tradiční kuchyni a objevují nové chutě.

Sport a zábava

K dispozici je wellness centrum, které se o vás postará a umocní tak váš wellness zážitek. Ve slunečných dnech si můžete užívat venkovní bazén nebo ocenit chladnější dny ve vyhřívaném krytém bazénu. Ti aktivnější si mohou zahrát tenis na hřištích u jezera v areálu.

Náš názor

Příjemný hotel s výhledem na sousední ostrov Pico doporučuji náročnějším klientům.

 
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Ostrov Faial / AZORIS FAIAL GARDEN RESORT ****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog