info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
AZORIS ANGRA GARDEN ****

Dovolená - Ostrov terceira

AZORIS ANGRA GARDEN ****

Poloha

Hotel Azoris Angra Garden se nachází v historickém centru města Angra do Heroísmo, které je od roku 1983 zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Hotel má výsadní polohu na hlavním náměstí, je orámován krásnou městskou zahradou Duque da Terceira a nabízí těm, kteří ji navštíví, nádhernou procházku k Miradouro do Alto da Memória s nádherným výhledem na město. Hotel Azoris Angra Garden je zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel s certifikátem životního prostředí, kvality a HACCP.

Vybavení hotelu

V hotelu Angra Garden jsou Vám k dispozici dvě restaurace, bar, konferenční místnosti a společenská místnost, čistírna, centrální trezor na recepci, směnárna, sauna, jacuzzi, turecké lázně, posilovna. Hotel dále nabízí pokojový servis a hlídání dětí.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí celkem 118 moderně vybavených pokojů, ideálních pro ty, kteří cestují služebně nebo na dovolenou, na krátkodobé či dlouhodobé pobyty, mezi nimiž jsou apartmá, manažerské, třílůžkové a standardní pokoje, stejně jako propojené pokoje pro osoby se zdravotním postižením. Ke standardnímu vybavení pokojů patří koupelna/WC, vysoušeč vlasů, ručníky a kosmetické přípravky, telefon s mezinárodní provolbou, minibar (za poplatek), rychlovarná konvice, wifi připojení k internetu.

Stravování

V hotelu Azoris Angra Garden najdete novou zahradní restauraci, která dýchá konceptem zahrady, kombinuje pohodlí, současnost a klid pro jídlo ve dvou, pracovní oběd nebo akci s rodinou a přáteli a poskytuje služby à la carte pro báječnou místní kuchyni. Plaza Bistro & Wine Bar s otevřeným prostorem na rušném Městském náměstí představuje moderní a příjemný koncept pro kolemjdoucí a nabízí esplanádu, kde si můžete vychutnat sofistikované lehké jídlo, občerstvení nebo si dát osvěžující sklenku na závěr dne.

Náš názor

Kvalitní hotel uprostřed nádherného historického města, kde můžete plně vstřebávat zdejší atmosféru…
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Ostrov Terceira / AZORIS ANGRA GARDEN ****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog