info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
AVATON LUXURY HOTEL & VILLAS *****

Dovolená - Nea roda

AVATON LUXURY HOTEL & VILLAS *****

Poloha

Cenou Relais & Chateaux vyznamenaný hotel Avaton Luxury se nachází v letovisku Nea Roda na pobřeží poloostrova Athos, 5 km od obce Uranopoli.

Vybavení pokoje

Avaton Luxury hotel se skládá z exkluzivní kolekce 36 luxusních pokojů, apartmá a vil. Většina z nich má soukromý bazén se sluneční terasou.
K vybavení všech pokojů standardně patří postel velikosti king size s luxusním ložním prádlem, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, župany a pantofle, plážové osušky, minibar, SAT-TV, elektronický trezor, wifi připojení k internetu, příslušenství pro přípravu kávy a čaje.

Stravování

Na klidném místě zeleného kopce, v blízkosti křišťálově čistých vod Egejského moře je jedinečná venkovní restaurace Atelier restaurant. Ochutnejte řemeslné výtvory místního šéfkuchaře a ochutnejte místní odrůdová vína, které Vám navrhne sommelier. Zároveň se můžete zaposlouchat do šumění moře a kochat se výhledem Svatou horu Athos.
V luxusním hotelovém Champagne Baru na Vás čeká nabídka koktejlů naplněných ovocem a bylinkami. Užijte si svůj drink a odpočiňte si s poklidnou hudbou a sledujte, jak slunce mizí v moři a obarvuje oblohu tím nejúžasnějším způsobem…!
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Nea Roda / AVATON LUXURY HOTEL & VILLAS *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog