info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
ANANDA HIMALAYAS *****

Dovolená - Himaláje

ANANDA HIMALAYAS *****

Poloha

Hotel se nachází v klidném podhůří Himálaje, v blízkosti mytologických měst Haridwar a Rishikeshi, obklopen půvabnými Sal lesy a s výhledem na klidně vinoucí se Gangu. Bývalá rezidence maháradži z Tehri - Garhwalu je situována 260 km na sever od Nového Dilí, 45 minut letu nebo 4 hodiny vlakem.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí 70 pokojů a 5 apartmánů s výhledem na palác, město Rishikesh nebo údolí Gangy. V hotelu je hostům k dispozici restaurace podávající indickou, evropskou, orientální i světovou kuchyni. Palác Viceregal, který je součástí hotelového komplexu, slouží jako recepce. Naleznete zde prostory pro pořádání konferencí v bývalé maháradžově bruslírně, hernu s jedním z nejstarších biliárových stolů v Indii. Lázeňské centrum Ananda nabízí řadu procedur, lekce jógy a ayurvédské terapie pro revitalizaci Vašeho těla, mysli i duše. Hotel disponuje internetovým připojením.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje v hotelu Ananda jsou vybaveny luxusním zařízení a vybavením jako je zdarma připojení k Wi-fi internetu, telefon, TV, vysoušeč vlasů, DVD přehrávač, digitální bezpečnostní schránka, klimatizace, soukromý balkon, minibar, vybavením pro přípravu kávy a čaje, Ananda luxusní koupelnové potřeby, Kurta pyžama, denní tisk, župany a pantofle, šatna. K apartmánům patří navíc terasa, venkovní jacuzzi a dalekohled.

Stravování

Atmosféra v restauraci je v naprosté harmonii s yantrickým uměním. Vychutnejte si vynikající jídlo za doprovodu klasické instrumentální hudby. Vychutnejte si šálek lahodného čaje a lehké občerstvení v Tea Lounge, jež se nachází v romantickém prostředí paláce Vicerega. Unikátní kulinářský zážitek Vám bude vytvořen přímo na míru na nádherných soukromých místech, perfektních pro romantickou večeři ve dvou.

Sport a zábava

Hosté mohou vyzkoušet lekce jógy, védánta lekce, kulturní aktivity, kurzy vaření, procházky v přírodě, pozorování ptactva, rafting na divoké vodě, safari v národním parku Rajaji, ayurvédské terapie, cvičení v posilovně pod dohledem osobního trenéra, zaplavat si ve 25 metrovém bazénu, zahrát si squash, jogging, lehčí i náročnější turistiku a golfový trénink (6 jamek, par 3).
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Himaláje / ANANDA HIMALAYAS *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog